Prémiové jednoručky Lifemaxx!

Základem úplně každé posilovny, ať už domácí či veřejné, jsou nepochybně jednoruční činky. Ty se vyrábí jako nakládací, kde si můžete libovolně nastavit požadovanou zátěž, nebo jako činky s pevnou vahou. O obojí je momentálně dost velká nouze. Nikdo, kdo byl zvyklý pravidelně chodit do posiloven a fitcenter, nechce doma jen tak sedět na zadku a zřizuje si vlastní domácí. Na prvním místě „wish listu“ je samozřejmě tato pomůcka.

My vám s radostí můžeme oznámit, že další z této řady, tak žádaného zboží, máme opět skladem a nebo již brzy očekáváme naskladnění! Jedná se o špičku mezi jednoručními činkami s pevnou vahou od firmy Lifemaxx! Konkrétně typy:

a:

Co od nich můžete očekávat?

  • Rozhodně neuvěřitelnou odolnost

Nejen, že se hodí do každé domácí posilovny, když požadujete top kvalitu svého vybavení, ale i do komerčních posiloven a fitness center, kde se neustále střídá plno lidí a jsou vystaveny permanentní zátěži. Vydrží toho opravdu hodně. Vyrobené jsou z kvalitní oceli, takže nekorodují a ani se nemusíte bát do nich pořádně opřít, zvládnou i ty nejintenzivnější tréninky! Kouzelné ale nejsou a zvedat je budete muset samy, avšak když už nebudete moct, nemusíte se ostýchat je vysílením odhodit, protože! →

  • Jsou pogumované!

V případě, že potřebujete činku rychle odložit či odhodit, někdy vám spadne nebo jsou součástí vašeho posilování cviky na podlaze, nemusíte se ničeho bát. Dalším plusem totiž je, že díky gumě nezničí podlahu! Pro úplnou ochranu a spokojenost můžete své místečko vybavit speciální fitness podlahou, která tlumí zvuky a nárazy, navíc změkčuje vaše tvrdé dopady při vyskakování.        

Guma tedy chrání své okolí ale i samotnou činku. Sama o sobě tlumí také zvuky, a tudíž vás ani vaše sousedy nebude rušit věčné řinčení železa.

  • Variabilita

Nezáleží ovšem jestli jste začátečník či profesionál, vybere si každý. Oba typy nabízíme ve variantách od jednoho až po neuvěřitelných šedesát kilo!

A jaký je mezi nimi rozdíl?

  • Jednoruční činky z řady Crossmaxx

Závaží jsou kulatá, potažená odolnou gumou. Hodnotu závaží najdeme na boční straně, délka rukojeti je 13 centimetrů.

  • Profesionální jednoručky

Tento druhý typ je potažen polyuretanovou gumou. Polyuretan se používá i v automobilovém průmyslu a jiných firmách jako součástky nebo ochranné komponenty v místech, kde dochází k velkému tlaku. Je oděru vzdorný, pružný, ale zároveň pevný, odolnější než běžná guma. Skvělé vlastnosti na to, aby byly využity i zde a vydržely tlak i opravdových ďáblů.

Hmotnost je vyznačena jak na boční straně, tak z vrchu i zespodu závaží. Zrychlí vám tedy výrazně orientaci mezi jednotlivými činkami. V místě čísla je vytvořena ploška, kterou oceníte třeba právě při cvičení na zemi.

Ať už chcete činky využít kromě standartního posilování i například k angličákům se závažím, klikům s přítahy na tricepsy, odhazovat je nebo používat venku, na tvrdé drsné betonové podlaze, tyto činky zmáknou prostě VŠE a můžete se na ně spolehnout.

Jak to s těmito produkty bude do budoucna kvůli velké žádanosti, je ve hvězdách, neváhejte si tedy rozšířit vaši posilku. Kdo dřív přijde, ten dřív maká. Třeba jako tady Aleš Lamka.