Vybavujeme posilku Aleše Lamky: Jak to probíhá?

Pokud sledujete pravidelně nás nebo fitness trenéra a youtubera Aleše Lamku, určitě víte, že mu pomáháme splnit si sen a vybavujeme mu kompletně jeho novou posilovnu.

43120234_235239930682101_5749917403442053120_n

V jakém je projekt stádiu?

Velkou část vybavení včetně sady činek a do 60 kg, kettlebelů, kotoučů, pár různých os (deadlift bar, safety bar, trap bar i klasické osy apod.) a samozřejmě laviček už Aleš spokojeně používá a zacvičuje, jak můžete vidět na obrázku výše nebo v posledních videích

Namontovány byly na Alešovo přání také dvě nástěnné multifunkční konstrukce v matné černé s červenými doplňky. Jedna je jednoduší, ukotvená přímo do zdi a spojena multigripovou hrazdou. Druhá konstrukce je stabilní dřepovací klec s klasickou dvojitou hrazdou. Součástí této robustní klece jsou J-cupy, záchranná ramena a také úchyty na odporové gumy, takže je opravdu univerzální konstrukcí pro veškerý trénink s volnými vahami. Jako doplněk jsme vyrobili dvoje bradla na dipy, které si Aleš snadno uchytí na dřepovací klec či druhou nástěnnou konstrukci.

 

43110277_2210437479279484_5240776977853448192_n

 

Samozřejmostí je pak černá gumová podlaha ve stylu puzzle, která chrání betonovou podlahu i vybavení posilky před zničením. Podlaha nám dala hodně zabrat, protože výrobce neodstranil ve spodní části malé gumové částečky, díky kterým nebylo možné podlahu snadno poskládat. Po 5 hodinovém broušení v kuse však vše zapadlo na své místo, jak mělo. Někdy to drhne, ale my to nevzdáme! :-)

pokladani podlahy montáž

 

Na čem pracujeme a na co se Aleš těší?

Aktuálně čeká na lakování kompletně zrekonstruovaný legpress/hacken dřep 2v1. Jedná se o starší kousek, který jsme celý rozebrali, opravili a vyměnili staré části a ložiska, kompletně renovovali čalounění. Následně jsme jej trochu vylepšili rozšířením podložky na nohy, aby mohl Aleš volit libovolně postavení nohou. Rozšířili jsme také zarážky na kotouče, aby mohl naložit ještě více a zvedat jako zvíře. :-)

43162257_185029389049975_8873106557533945856_n

 

Vedle spousty doplňků včetně odporových gum a podobných drobných pomůcek, které Aleš pomalu rozbaluje (viz video) nás v blízké budoucnosti nás čeká také montáž věže s kladkami, které nesmí chybět. Vybavení ještě doplní lavice na předkopy a zákopy, taktéž ve stylové černo-červené, aby vše pěkně ladilo.

Nejen Aleš, ale i my jsme už celí nedočkaví, až bude posilka kompletní. Pokud vás zajímá, jak celá místnost vypadá a jak bude stavba dále probíhat, sledujte Aleše na Youtube, pokud tak ještě nečiníte!

Radost pro nás i vás – přijďte si vyzkoušet naše pomůcky

V roce 2018 jsme zároveň od podlahy zrekonstruovali a vybavili náš první vlastní gym - FUBO Gym No.1, který je od listopadu 2018 (mimo aktuální dobu COVIDovou) otevřen veřejnosti a sportovní týmy pro skupinové i osobní lekce. Můžete si (za běžných nepandemických okolností) přijít nejen zacvičit, ale podívat se na vlastní oči, jak vybavujeme posilovny na míru a osahat si vybavení. Při té příležitosti si rovněž můžete u nás vyzvednout bezplatně svou zásilku z eshopu. Více o Gymu v tomto článku nebo na webu www.fubogym.cz 

fubogym2

Vybavíme společně i vaše fitko

Chcete si i vy splnit vlastní sen a otevřít si posilovnu? Rádi Vám pomůžeme s kompletní realizací od 3D grafických návrhů, přes výrobu konstrukcí na míru, pokládku podlahy a dodání kompletního fitness vybavení od odporových gum přes činky, až po posilovací stroje a cardio trenažéry jako běžecké pásy a cyklo trenažéry. Nezaváhejte! A kontaktujte nás na info@fubo.cz