Vibrační masážní válec GRID Vibe

Značka Triggerpoint je špičkou mezi masážními pomůckami, to dobře víme. Do jejich rodiny masážních válců GRID nyní přibyl nový přírůstek – sofistikovanější, účinnější a kompaktnější GRID Vibe.

Masážní pomůcky TP nejsou žádné plastové, levné imitace, nýbrž slouží jim jako vzor. Reflektují dlouholetou spolupráci s fyzioterapeuty a špičkovými sportovci a vědecký přístup při výběru materiálů i designu

2982-1_1

Tradice + evoluce

GRID Vibe přejímá rozložení výstupků od klasického GRIDu a kombinuje je s vibračním motorem vměstnaným dovnitř válce. Frekvence vibrací je jednotná – nastavena na 33 Hz, frekvenci optimální pro relaxaci svalů a uvolnění bolesti, jak výzkumný tým TP zjistil. Automasáž pomocí válce tak dostává zcela nový rozměr. Kromě tří klasických zón TP výstupků dostávají svaly krátké, ale intenzivní impulzy, které pomáhají rozpustit i ta nejzatuhlejší místa a perfektně svaly prokrvit hloubkovou masáží.

2982

K čemu všemu se tedy hodí?

  • masáž zad, prsou, stehen, lýtek, bicepsů, tricepsů, ramen
  • uvolnění zatuhlých míst
  • zvýšení cirkulace krve a efektivní zlepšení regenerace
  • aktivace svalových vláken před pohybem, zvýšení rozsahu pohybu
  • domácí terapie, osobní rehabilitace

Cílem GRIDU Vibe je nejen vyšší intenzita, ale také kompaktnost. Válec měří 30 cm na délku a jen necelých 9 cm v průměru. Díky tomu jej jednoduše sbalíte i na cesty. Válec se navíc přesně vejde do otvoru klasického GRIDu, což zjemní vibrace a poskytne více pracovní plochy většího válce.

2982-4

Nabíjení a obsah balení

A co nabíjení? Ano, válec samozřejmě obsahuje baterii a čas od času je třeba jej nabít. Přiložený adaptér však budete nuceni použít až zhruba po 2 hodinách masírování, což není vůbec zlé. Válec navíc ukazuje stav baterie a nabíjecí konektor odpovídá Micro USB, takže použít půjde i jakýkoliv univerzální kabel, který v dnešní době všichni vlastníme. Součástí balení je i přístup k prémiovému edukačnímu portálu Triggerpoint, což se rozhodně hodí.

2982-1

Na kvalitu do první řady

GRID Vibe rozhodně není levný produkt. Za jeho vznikem však stojí kupa práce, zkušeností a vývoje a musíme říct, že to stojí za to. Pokud žádáte kvalitu, u TP ji dostanete naservírovanou bez kompromisů i s něčím navíc. My jsme válec vyzkoušeli a rozhodně jej považujeme za špičku na trhu!

Shrnutí – Proč GRID VIBE?

  • promyšlená pomůcka, která opravdu funguje
  • zmírňuje bolest a svalovou únavu, podporuje regeneraci
  • zvyšuje funkčnost celého těla
  • vibrace posouvají automasáž na úplně novou úroveň
  • válec je kompaktní, vhodný na cestování