Vibrační masážní válec GRID Vibe

Značka Triggerpoint je špičkou mezi masážními pomůckami, to dobře víme. Do jejich rodiny masážních válců GRID nyní přibyl nový přírůstek – sofistikovanější, účinnější a kompaktnější GRID Vibe.

Masážní pomůcky TP nejsou žádné plastové, levné imitace, nýbrž slouží jim jako vzor. Reflektují dlouholetou spolupráci s fyzioterapeuty a špičkovými sportovci a vědecký přístup při výběru materiálů i designu

2982-1_1

Tradice + evoluce

GRID Vibe přejímá rozložení výstupků od klasického GRIDu a kombinuje je s vibračním motorem vměstnaným dovnitř válce. Frekvence vibrací je jednotná – nastavena na 33 Hz, frekvenci optimální pro relaxaci svalů a uvolnění bolesti, jak výzkumný tým TP zjistil. Automasáž pomocí válce tak dostává zcela nový rozměr. Kromě tří klasických zón TP výstupků dostávají svaly krátké, ale intenzivní impulzy, které pomáhají rozpustit i ta nejzatuhlejší místa a perfektně svaly prokrvit hloubkovou masáží.

2982

K čemu všemu se tedy hodí?

  • masáž zad, prsou, stehen, lýtek, bicepsů, tricepsů, ramen
  • uvolnění zatuhlých míst
  • zvýšení cirkulace krve a efektivní zlepšení regenerace
  • aktivace svalových vláken před pohybem, zvýšení rozsahu pohybu
  • domácí terapie, osobní rehabilitace

Cílem GRIDU Vibe je nejen vyšší intenzita, ale také kompaktnost. Válec měří 30 cm na délku a jen necelých 9 cm v průměru. Díky tomu jej jednoduše sbalíte i na cesty. Válec se navíc přesně vejde do otvoru klasického GRIDu, což zjemní vibrace a poskytne více pracovní plochy většího válce.

2982-4

Nabíjení a obsah balení

A co nabíjení? Ano, válec samozřejmě obsahuje baterii a čas od času je třeba jej nabít. Přiložený adaptér však budete nuceni použít až zhruba po 2 hodinách masírování, což není vůbec zlé. Válec navíc ukazuje stav baterie a nabíjecí konektor odpovídá Micro USB, takže použít půjde i jakýkoliv univerzální kabel, který v dnešní době všichni vlastníme. Součástí balení je i přístup k prémiovému edukačnímu portálu Triggerpoint, což se rozhodně hodí.

2982-1

Na kvalitu do první řady

GRID Vibe rozhodně není levný produkt. Za jeho vznikem však stojí kupa práce, zkušeností a vývoje a musíme říct, že to stojí za to. Pokud žádáte kvalitu, u TP ji dostanete naservírovanou bez kompromisů i s něčím navíc. My jsme válec vyzkoušeli a rozhodně jej považujeme za špičku na trhu!

Shrnutí – Proč GRID VIBE?

  • promyšlená pomůcka, která opravdu funguje
  • zmírňuje bolest a svalovou únavu, podporuje regeneraci
  • zvyšuje funkčnost celého těla
  • vibrace posouvají automasáž na úplně novou úroveň
  • válec je kompaktní, vhodný na cestování

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení