FUBO Gym No. 1

[Aktualizace 14.11.2018]: Brzy otevíráme! Kudy do FUBO Gymu najdete na konci článku!

V předchozím článku jsme Vám popsali náš příběh – jak jsme začínali, jak pokračujeme a kam chceme směřovat. Článek si můžete přečíst zde. Na konci tohoto článku jsme Vám poodhalili velkou novinku, kterou pro Vás připravujeme, a to otevření vlastního funkčního gymu FUBO Gym No. 1, kterému bude věnováno dnešní povídání.

„Proto jsme se rozhodli udělat nejriskantnější krok našeho podnikání vůbec.“ Touto větou bych začal celé dnešní povídání o našem prvním funkčním gymu. Velká konkurence, kupa peněz a starostí a především obrovský krok do neznáma. I přesto jsme se rozhodli, že do toho půjdeme a otevřeme vlastní funkční gym. Možná si klepete na čelo a ptáte se sami sebe: „Proč? Proč si neřeší jenom eshop a pouštějí se do něčeho, čemu nerozumí?“

Image 06

Odpovědí je hned několik:

 1. Zákazníci, fanoušci – Vážíme si Vaší podpory, která se projevuje několika způsoby, a to: nakoupíte u nás zboží, dáte nám like či komentář k příspěvku, kladné hodnocení či o nás řeknete někomu dalšímu. A abychom vám to vrátili i jinak než „jenom“ kvalitním zbožím a snad i servisem okolo, rozhodli jsme se otevřít funkční gym, do kterého si budete moci přijít kdykoli zacvičit, „potrápit se“, či jenom vyzkoušet pomůcky, které byste si chtěli pořídit, ale nejste si 100 % jisti, že to jsou přesně ty, co potřebujete.

 2. Podnikání Na podnikání se snažíme nahlížet z dlouhodobé perspektivy a vzhledem k plánům, které s FUBO máme, je vlastní gym další kostičkou ve skládačce. I přesto, že z krátkodobého hlediska se to může zdát jako nesmyslné a extrémně riskantní, věříme, že se nám to podaří uchopit za správný konec a pokračovat v tom, co jsme v roce 2013 nenápadně začali.

 3. Splněný sen – Co si budeme povídat, asi naprostou většinu z nás, co cvičíme, někdy napadlo, jaké to asi je mít svůj vlastní gym. My jsme se rozhodli této příležitosti využít a sen si splnit.

Funkční gym? Co to je?

Mnoho lidí se mne ptá, co to je funkční gym, že si pod tím pojmem neumí nic představit anebo je napadá jen crossfit. Jak jsme popisovali v minulém článku, náš název vychází z anglického FUnctional BOdy, tedy funkční tělo. Naše představa funkčního těla je taková, že se v něm cítíte dobře jak po fyzické, tak psychické stránce. Je vám po fyzické stránce naprosto jedno, zdali si půjdete zacvičit na workoutové hřiště s vlastní vahou, zaběhat, zaposilovat do fitka s činkami nebo na volejbal s kamarády. Tělo je komplexní a multifunkční nástroj, který zvládne mnoho věcí, tak proč toho nevyužít a zaměřovat se pouze na jednu věc? Samozřejmě, pokud chcete být profesionální sportovci, tak Vám nic jiného nezbývá a je zapotřebí se primárně soustředit na jednu činnost. Nicméně ruku na srdce, kolik z nás má takové ambice a kolik z nás má reálnou šanci se stát profi sportovcem? Nechci nikomu tímto brát naděje, ale z vlastní zkušeností vím, že to není žádná sranda, i když má člověk vše, co k tomu potřebuje.  A v tomto duchu bude pojatý také náš FUBO Gym No. 1 jak co se týče vybavení, tak tréninků, které v něm budou probíhat.

fubo gym model

Proč byste si k nám měli přijít zatrénovat?

 1. Gym bude vybaven kompletně novým vybavením od podlahy, přes klasické, ale také speciální osy, kotouče, kettly, dřepovací klece, deadlift platformy, reverse hyper, rybí schůdky a další konstrukce na míru, které jsme si sami navrhli a vyrobili. Velká část vybavení se bude zaměřovat na překážkové závody typu Spartan race, Gladiator race, Predator race a další. Takže pokud se připravujete na jeden z těchto OCR závodů, tak byste do gymu měli rozhodně zavítat.

 2. Originální design. Industriální prostředí starého výměníku v kombinaci s dřevěným obložením, novým vybavením bude vytvářet nezaměnitelnou atmosféru, kterou si nepochybně oblíbíte.

 3. 153 m2 je prostor, na kterém se gym bude nacházet. Nic velkého, ale o to budou prostory útulnější. Našim cílem není vytvořit obrovské fitko bez jakékoli atmosféry. Chceme vytvořit komunitu, se kterou budeme společně cvičit, makat na sobě, ale také si zajít na pivko.

 4. Do gymu bude mít každý 1. vstup ZDARMA. Takže pokud si nejsi jistý, že ti to bude vyhovovat, tak se nemusíš bát, že vyhodíš peníze. Prostě přijď, ZDARMA si zacvič a sám na konci tréňasu uvidíš. Je to jenom na tobě!

 

 1. V neposlední řadě bude FUBO Gym No. 1 fungovat jako SHOWROOM. Pokud si chceš vyzkoušet nějaké zboží před tím, než si ho objednáš na eshopu, tak se u nás zastav, vyzkoušej si ho, porovnej ho s ostatním a až poté objednej.

 2. Gym se bude nacházet 3 minuty chůze od obchodního centra FUTURUM, takže se nemusíte bát, že byste měli problém zaparkovat. Navíc je hned před gymem autobusová zastávka „Kino Mladých“, takže jen vystoupíte, uděláte 15 kroků a jste u nás.

ANO, otevíráme vlastní funkční gym. Může to pro nás být likvidační? ANO, jsme si toho vědomi, ale jdeme all in, protože věříme, že tohle je ta správná cesta! A budeme nesmírně rádi, když se přidáte k nám.

 Kde FUBO Gym najdete?

Adresa FUBO Gymu je Čajkovského 2075/10A, Hradec Králové - ani ne 10 minut pěšky západně od nákupního centra FUTURUM. Bližší orientační bod je hospoda Kuželna, která se nachází vedle dětského hřiště přímo u Gymu.

cestazfutura

Přímo u gymu je zastávka MHD Kino mladých, na které staví trolejbus 7 a autobusy 8 a 9 z Terminálu HD a Malšovic.

Pěšky se do FUBO Gymu dostanete následujícím způsobem:

 1. Vydejte se kolem obchodního centra FUTURUM po ulici Mrštíkova (FUTURUM máte po pravé ruce).
 2. Pokračujte rovně a následně odpočte třetí odbočku (nepočítaje odbočku na podzemní parkoviště) vpravo na ulici Štefcova 
 3. Pokračujte po hlavní (druhá odbočka vlevo) na ulici Čajkovského
 4. Po cca cca 80 metrech bude FUBO Gym po pravé ruce

 

cestagym_complete