Air Bike PRO - ultimátní trenažér

Hledáte funkční pomůcku pro trénink celého těla? Možná trenažér, který by zaměstnal celé tělo a umožnil efektivní trénink v pohodlí domova? Nebo sháníte novinku do vaší posilovny, kterou by klienti ocenili? Pak jste našli. Představujeme novinku: Air Bike Pro, krále mezi trenažéry svého typu

Co je Air Bike? Kolo? Rotoped? Oboje a ještě víc!

Air bike je tradiční, znovuzrozená pomůcka pro trénink celého těla. Sedí se na něm stejně jako na klasickém spinningovém kole, ale kolo vpředu je nahrazeno obřím větrákem, který funguje jako aerodynamická brzda

Větrák je roztáčen šlapáním do pedálů v kombinaci s tlačením a taháním za madla. Čím víc makáte, tím větší odpor větrák klade. Zabrat dostane celé tělo, a to do slova a do písmene.

1677-1

Výbava Air Biku Pro zahrnuje:

  • Velký LCD Display
  • 8 různých workoutových reřimů
  • Polohovatelné sedadlo

Proč mám něco takového chtít?

Na klasickém rotopedu nebo spinningovém kole trénujete jen nohy. Trénink na Air Bike je úplně jiná liga, protože stejně tvrdě jako nohy zapojíte i horní část těla. Více zapojených svalů znamená mnohem intenzivnější trénink za kratší čas, tedy mnohem více spálených kalorií.

Zátěž Air biku se přizpůsobí vašim schopnostem. Čím rychleji pojedete, čím silnější budete, čím více do toho dáte, tím více vám dá air bike zabrat. Pohyb na trenažéru navíc šetří klouby!

1677-10

Přednosti Air Bike Pro

  • luxusní design, díky kterému bude Air Bike i ozdobou moderního fitness centra
  • prémiové materiály a konstrukce pro každodenní intenzivní tréninky
  • vysoce kvalitní ložiska
  • dvojitý ventilátor

K čemu mi Air Bike bude?

Zvolte střední tempo, sledujte svou tepovou frekvenci a udržujte se v aerobní zóně po delší dobu. Nebo šlápněte do pedálu, mákněte rukama a zvolte intervalový trénink ve stylu HIIT. Nemáte čas? Dejte si 10 minut intenzivní práce proti větráku a procvičte celé tělo!

Air Bike nabízí neomezené tréninkové možnosti. Poslouží pro krátký, extrémní full body workout i vytrvalostní trénink v konstantním tempu!

1677-5

Pro koho je?

Perfektně se hodí do všech crossfitových gymů, aerobních zón i moderních fitness center. Možnosti využití jsou velmi široké a každý klient dokáže Air Bike ocenit svým vlastním stylem tréninku.

Mimo posilovny ovšem skvěle padne i domů, na domácí cvičení. Nástroj pro efektivní trénink přímo ve vašem obýváku, to je přímo výzva k pravidelnému tréninku a vydáním se na cestu za vysněným tělem.

ss

Líbí se vám? Prozkoumejte další fotky a objednávejte zde.

Neoslovil vás Air Bike? Vyberte si z nabídky dalších trenažérů, které na fubo.cz nabízíme.