Video č. 5 - Jak promasírovat zadek a hamstringy?

Zlepšete své výkony, mobilitu, regeneraci pomocí masážního míčku

  • Délka 13 minut

Máte problém s nedostatečným rozsahem pohybu a nezvládnete kvalitní dřep? Bolí vás často hýždě, hamstringy a cítíte se zatuhlí?

Možná tyto partie nadměrně zatěžujete. Ačkoliv jsou při dřepech, mrtvém tahu a podobných cvicích vždy zapojeny, často se o ně lidé zapomínají starat. Aleš vám v dnešním TIPu poradí, jak na to pomocí masážního míčku. Jedná se o další vtipnou epizodu z jeho série Masáž a mobilita a jako vždy je nabitá užitečnými informacemi. Dozvíte se, proč je masážní míček vhodným parťákem a jak pomocí něj rozvolnit zatuhlé a bolavé body, tzv. triggerpointy. Péče o přetěžované svaly je, jak možná už víte anebo zjistíte, extrémně důležitá a v podstatě nutná pro zdravý a dlouhodobě udržitelný pohyb a tělesný rozvoj. Regenerujte, rozšiřte svůj rozsah pohybu, připravte se a podávejte lepší výkony. Masážní pomůcky a Aleš vám s tím pomůžou!


Masážní míček Blackroll, který používá i Aleš, seženete na:
https://www.fubo.cz/masazni-micky/masazni-micek-blackroll-ball/

Mrkněte taky na ostatní masážní pomůcky!: https://www.fubo.cz/masazni-pomucky/

Sledujte nás pro další užitečné tipy!

Tým FUBO Fitness

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení