Jaro je tady a sním i konečně cvičení venku!

Kde cvičit ? Kdekoliv to jde! (spíš tam, kde zatím můžeme... ) V parku, v lese, na stadionu nebo na workoutovém hřišti. Workoutové hřiště najdeme snad už v každém městě a pokud ne, můžete to být právě VY, kdo se zaslouží o jeho vybudování zrovna ve Vaší obci. Ano, i s tím vám můžeme poradit.

Proč jsou workoutová hřiště tak skvělá a stále více oblíbená?

  • Vytváří dostupnou sportovní aktivitu pro každého - bez rozdílu věku, pohlaví i velikosti
  • Možnost různorodých tréninků – s vlastní váhou, s odporovou gumou, OCR trénink s ručkovacími segmenty, lze zde snadno ukotvit závěsný systém TRX apod.
  • Bezplatná možnost cvičení
  • Přináší pozitivní vliv na zdraví – pohyb na čerstvém vzduchu
  • Tvoří se zde komunity sportovců a vznikají nová přátelství

Workoutové hřiště Creator 3.0

Workoutové hřiště Creator 3.0

V létě se na takových hřištích sejde mnohdy i poměrně velká skupina sportovců. A není se čemu divit – je to prostor pro trénink zdarma, a to své si tady najde každý: ženy, muži, dospělí i děti. Tato hřiště je proto potřeba konstruovat tak, aby i několik sportovců najednou mělo kolem sebe dostatek prostoru a možností si zacvičit.  Ale pokud se Vám úplně nechce cvičit před zraky ostatních, nebo přeci jen nechcete riskovat střídání se s ostatními na jedné hrazdě, můžete si nechat postavit své vlastní workoutové hřiště u sebe na zahradě. A cvičit tak budete moci kdykoliv (a v této době i v bezpečí!). 

Co Vám můžeme nabídnout?

1. Velká workoutová hřiště

Pro města, obce i sportovní kluby jsme na základě osobních zkušeností s workoutem navrhli střední až velká workoutové hřiště, která poskytnou dostatek prostoru a různých stanovišť i pro více než 10 osob současně. Ke hřišti si samozřejmě můžete vybrat dopadovou plochu, která se vám k danému místu bude nejvíce hodit.

2. OCR a přírodní parky

Nově se také věnujeme návrhům a stavbám OCR parků - překážkám, které poslouží nejen k tréninku pro Spartan Race a podobné moderní závody, ale i k všeobecnému rozvoji obratnosti, hbitosti a síly. Ty se skvěle hodí například na různé přírodní stezky a do lesoparků.

DSC07189  DSC07360  DSC07020

 

3. Venkovní hrazdy na vaši zahradu

V případě workoutových konstrukcí na zahradu, kdy nepotřebujete vyloženě obrovské hřiště, si můžete vybrat z našich modelových konstrukcí venkovních hrazd. Pokud vám ale nebude z výběru žádná vyhovovat, můžeme Vám vyrobit a sestavit konstrukci přesně dle vašich přání a požadavků. Celá akce pak proběhne v těchto 4 krocích:

  1. Společná konzultace – Zdarma (osobně/telefonicky)
  2. Návrh řešení na míru včetně 3D grafického návrhu
  3. Výroba - v České republice
  4. Montáž a servis - na základě individuální dohody

ukázka realizovaného hřiště u zákazníka na zahradě 

Při sestavování vlastního hřiště nebo navrhování úprav některé z modelových konstrukcí můžete také přidávat jednotlivé workoutové prvky. Případně pokud máte jiné speciální přání, vyslovte jej! Je velká šance, že vám jej též dokážeme splnit! :)

Tak vstávat a cvičit !  Léto už je za rohem :) 

Tým FUBO 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení