Jaro je tady a sním i konečně cvičení venku!

Kde cvičit ? Kdekoliv to jde! (spíš tam, kde zatím můžeme... ) V parku, v lese, na stadionu nebo na workoutovém hřišti. Workoutové hřiště najdeme snad už v každém městě a pokud ne, můžete to být právě VY, kdo se zaslouží o jeho vybudování zrovna ve Vaší obci. Ano, i s tím vám můžeme poradit.

Proč jsou workoutová hřiště tak skvělá a stále více oblíbená?

  • Vytváří dostupnou sportovní aktivitu pro každého - bez rozdílu věku, pohlaví i velikosti
  • Možnost různorodých tréninků – s vlastní váhou, s odporovou gumou, OCR trénink s ručkovacími segmenty, lze zde snadno ukotvit závěsný systém TRX apod.
  • Bezplatná možnost cvičení
  • Přináší pozitivní vliv na zdraví – pohyb na čerstvém vzduchu
  • Tvoří se zde komunity sportovců a vznikají nová přátelství

Workoutové hřiště Creator 3.0

Workoutové hřiště Creator 3.0

V létě se na takových hřištích sejde mnohdy i poměrně velká skupina sportovců. A není se čemu divit – je to prostor pro trénink zdarma, a to své si tady najde každý: ženy, muži, dospělí i děti. Tato hřiště je proto potřeba konstruovat tak, aby i několik sportovců najednou mělo kolem sebe dostatek prostoru a možností si zacvičit.  Ale pokud se Vám úplně nechce cvičit před zraky ostatních, nebo přeci jen nechcete riskovat střídání se s ostatními na jedné hrazdě, můžete si nechat postavit své vlastní workoutové hřiště u sebe na zahradě. A cvičit tak budete moci kdykoliv (a v této době i v bezpečí!). 

Co Vám můžeme nabídnout?

1. Velká workoutová hřiště

Pro města, obce i sportovní kluby jsme na základě osobních zkušeností s workoutem navrhli střední až velká workoutové hřiště, která poskytnou dostatek prostoru a různých stanovišť i pro více než 10 osob současně. Ke hřišti si samozřejmě můžete vybrat dopadovou plochu, která se vám k danému místu bude nejvíce hodit.

2. OCR a přírodní parky

Nově se také věnujeme návrhům a stavbám OCR parků - překážkám, které poslouží nejen k tréninku pro Spartan Race a podobné moderní závody, ale i k všeobecnému rozvoji obratnosti, hbitosti a síly. Ty se skvěle hodí například na různé přírodní stezky a do lesoparků.

DSC07189  DSC07360  DSC07020

 

3. Venkovní hrazdy na vaši zahradu

V případě workoutových konstrukcí na zahradu, kdy nepotřebujete vyloženě obrovské hřiště, si můžete vybrat z našich modelových konstrukcí venkovních hrazd. Pokud vám ale nebude z výběru žádná vyhovovat, můžeme Vám vyrobit a sestavit konstrukci přesně dle vašich přání a požadavků. Celá akce pak proběhne v těchto 4 krocích:

  1. Společná konzultace – Zdarma (osobně/telefonicky)
  2. Návrh řešení na míru včetně 3D grafického návrhu
  3. Výroba - v České republice
  4. Montáž a servis - na základě individuální dohody

ukázka realizovaného hřiště u zákazníka na zahradě 

Při sestavování vlastního hřiště nebo navrhování úprav některé z modelových konstrukcí můžete také přidávat jednotlivé workoutové prvky. Případně pokud máte jiné speciální přání, vyslovte jej! Je velká šance, že vám jej též dokážeme splnit! :)

Tak vstávat a cvičit !  Léto už je za rohem :) 

Tým FUBO