Zásoby doplněny, kotouče jsou skladem!

Novinka! Opět jsme naskladnili barevné a černé  bumper kotouče HMS pro osy s průměrem 50 mm!

Díky vašemu velkému zájmu vybavit si vlastní posilovny, když jsou veřejné zavřené, se tento typ produktů rychle z eshopů vytrácí. Výrobci nestíhají zásobovat a tím vzniká jejich velký nedostatek. My jsme je ale pro vás zvládli ukořistit a tak se vám naskýtá jedinečná příležitost je získat.

Kotouče společně s olympijskou osou tvoří nerozlučitelnou dvojici, která má využití zejména pro dřepování, vzpírání či crossfitový tréning. I osy jsou velmi žádané a je jich málo. U nás je ještě k dostání příkladně Olympijská osa na dřepy či osa Hex trap bar k cvičení mrtvých tahů nebo farmářské chůze. Nově chystáme i své vlastní osy - FUBO olympijská osa Multi – jedná se o multifunkční 20kg tyč hodící se na širokou škálu cviků jako benchpress, dřepy nebo mrtvé tahy. Brzy u nás na eshopu!

Kotouče využijete samozřejmě i při cvičení bez osy. Se samotným kotoučem existuje na tucet variant cviků, díky nimž si krásně zpevníte ruce četně problémových partií nebo třeba břicho.

A čím jsou vlastně bumper kotouče zvláštní? V čem tkví jejich výhody a proč si pořídit právě je?

Bumper kotouče jsou pogumované. A jsou tedy:

  • Odolnější, mají delší životnost.
  • Můžete je v klidu odhodit na podlahu (dle toho se jim také říká odhazovací), aniž byste si jí poškodili nebo zničili závaží. A to i na betonové zemi v garáži nebo venku. V tomto případě už by se ale závaží mohlo poškrábat. Pokud chcete zamezit i tomu, doporučujeme vybavit svou posilovnu třeba oblíbenou gumovou podlahou. 

Rychlá orientace díky barvám 

Jak již bylo zmíněno, na skladě budou ve dvou variantách, černé a barevné. Obojí ve variantách od 5 do 25kg. A jaký je mezi nimi rozdíl?

  • Každá barva u barevných odpovídá určité váze. Šedá 5kg, zelená 10kg, žlutá 15kg, modrá 20kg a červená nejtěžší 25kg. Jsou sice dražší, ale ulehčí vám to život ve chvíli, kdy se nechcete zaobírat čtením přesné váhy z kotouče a plně se věnovat svému tělu.

Ulovte si i vy svůj kousek k vylepšení své domácí posilky. Určitě nezůstane ležet jen tak na zemi, svou multifunkčností obohatí každý váš trénink.