Olympijská osa na dřepy

Novinka Tip DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
5 190 Kč 4 289,26 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
30.9.2022

Ocelový Squat bar 32 mm s pochromovaným povrchem a hrubým vroubkováním splňující nároky těch nejsilnějších powerlifterů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svatý grál silových cviků

Dřep vždy byl a bude označován za krále všech cviků. A pokud nemáte silný dřep, tak je na čase zaměřit svou pozornost tímto směrem. V Americkém Westside Barbell Clubu mají tři trojbojaře, kteří dřepují více než 500 kg a dalších dvanáct, kteří se nezaleknou 450 kg. Tyto čísla vzbuzují u všech sportovců respekt. Za otce Squat baru je považován Buddy Capps, Texaský powerlifter, který s tímto typem osy přišel před více než 30 roky.

Originální provedení splňující ty nejpřísnější kritéria

Správný Squat bar poznáte vždy podle středového vroubkování. To zabraňuje sklouznutí činky ze zad a je tak charakteristickým znakem tohoto produktu. Kromě středového vroubkování bývají Squat bary tlustší a méně pružné. Díky této kombinaci bude osa na vašich zádech daleko více stabilní a nehrozí tak její sklouznutí nebo převážení. Konkrétně u našeho Squat baru s průměrem osy 32 mm je zajištěna dostatečná šíře pro váš úchop, která společně s agresivním vroubkováním přilepí osu k vašim zádům. Nakládací část o celkové délce 76 cm ( 2 x 38 cm) vám umožní naložit si nespočet kotoučů a vy tak můžete cvičit na maximum. Oproti standardní olympijské ose je tato těžší. S hmotností 25 kg a délkou 2, 2 m budí respekt u všech sportovců. Pokud je vašim cílem být silnější a zvedat větší váhy využijte k tomu Squat bar, který vám tuto cestu ulehčí.

 
Squat bar - agresivní vroubkování

Agresivní vroubkování

Vroubkování se nachází na téměř celé 131 cm dlouhé úchopové části. Výjimkou není ani středová část, která rozděluje osu a slouží tak k dobrému zorientovaní.

Squat bar - úchop

Průměr úchopu 32 mm

Squat bar je oproti standardní ose o 3 až 4 mm silnější a to proto, aby vám při těžkých dřepech perfektně seděl na zádech a nesklouzával.

Squat bar - povrch

Pochromovaný povrch

Na ocelový povrch osy nasedá chromová vrstva chránící před korozí a zajištující její bezúdržbovost.

Squat bar - čepičky

Stylové čepičky

Na koncích osy nacházíme stylové čepičky označující průměr úchopu a váhu. Vždy tak přesně víte, s jakou osou máte tu čest.

Squat bar - bronzová pouzdra

Bronzová pouzdra

Bronzová pouzdra umožní hladkou, ale pomalou rotaci rukávů osy i při vysokém zatížení. Poslední věcí co si každý přeje je, aby se mu u těžkých dřepů točily kotouče.

Squat bar - úchyty

Vyznačená místa pro úchop

Díky přesnému značení víte, kde máte osu uchopit. Na ose jsou vroubkováním vyznačeny dva kroužky, které vám doporučují optimální šíři úchopu.

Vyrobena z oceli

Osa je vyrobená z prvotřídní oceli a tudíž málo pruží. Nestane se vám tak, že by se při těžkých dřepech začala houpat. Díky tomu platí heslo: Více stability, vyšší váhy.

Extrémní nosnost

Všechny naše osy důkladně testujeme, takže se nemusíte bát, že by se s nimi cokoliv stalo. Můžete je tak zatížit až 700 kg!

Váhově vyvážená osa

Váhová vyváženost je zárukou velmi dobře odvedené práce při výrobě, kterou oceníte během vašeho tréninku.

Středové vroubkování

Díky hlubokému středovému vroubkování vám osa bude držet na zádech jako by jste použili to nejsilnější lepidlo. Nehrozí, že by vám při hlubokých dřepech mohla sklouznout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olympijské osy 50 mm
Hmotnost: 20.2 kg
Váha: 25 kg
Typ osy: Speciální
Nosnost: 700 kg
Použití osy: Nácvik techniky, Dřep
Délka: 220 cm
Průměr úchopu: 32 mm
Délka úchopu: 131 cm
Průměr nakládací části: 50 mm
Délka nakládací části: 38 cm
Středové vroubkování: Hluboké
Povrchová úprava úchopu: Leštěný chrom
Povrchová úprava nakládací části: Leštěný chrom
Ložiska: Bronzová pouzdra
Vroubkování v místech úchopu: Ano - hluboké vroubkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: