Oblečte se na FUBO.cz

Ano, slyšíte dobře! Nejen, že si u nás vyberete sportovní vybavení od A po Z, doplníte si jídelníček našimi skvělými suplementy, nebo Vám postavíme na míru workoutové hřiště či dokonce celý OCR park. Teď si u nás nově můžete pořídit i krásné fitness oblečení.

Oblečení si u nás vyberou jak ženy, tak i muži. A obléknete se u od hlavy až po paty, do teplejších i chladnějších dnů. A jaké stylové kousky u nás najdete? Pojďme se na to mrknout. 

Dámy, cvičte stylově

Na našem eshopu naleznete oblečení od několika značek. Jednou z nich je i česká značka GoldBee. Hlavní myšlenka této firmy byla vytvořit moderní a minimalistické sportovní oblečení, které je maximálně všestranné a ženy si ho mohou pohodlně vzít i do města. Tuto myšlenku převedli do praxe, a z jejich dílny tak vychází opravdu krásné kousky, jako jsou například jejich různě barevné legíny a nebo body.

Další značkou, která má v našem sortimentu nemalé zastoupení je Gym Glamour. A není se čemu divit. Oblečení svým střihem a materiálem, který je neprůsvitný, velmi elastický, prodyšný, příjemný na dotek, potěší každou ženu. Rádi bychom vypíchli jejich crop-topy s krátkými i dlouhými rukávy. Ty nejen že perfektně padnou, jsou elastické, drží na místě a bez problému zvládnou i náročný trénink, ale také přitom vypadají naprosto luxusně. Kromě crop-topů nabízí Gym Glamour také krásné legíny, sportovní podprsenky a další!

Další značky dámského oblečení, které u nás naleznete a jejichž produkty buď už máme skladem, nebo se chystáme naskladnit: 

Nezapomínáme ani na pány!

A jak již jsme psali výše, naše oblečení není jenom pro dámy, své si zde najdou i pánové. 

Značka Better Bodies se dá již zařadit mezi zkušené matadory na trhu se sportovním oblečením, kde se pohybuje více než 20 let. Tvůrci z Better Bodies tak při tvorbě novinek  čerpají ze zkušeností svých zákazníku. A vy si tak můžete být jisti, že při výběru kousku z jejich dílny nikdy nešlápnete vedle. Jednou z těchto povedených věciček jsou jejich mikiny Bronx Track, které Vás dostanou zpět do dob, kdy se nosily klasické teplákové soupravy. Tyto mikiny posunuly jejich autentičnost na další úroveň a vytvořily něco nového. A pokud si chcete doma nebo v posilce dát pořádně do těla, funkční trika a tílka Better Bodies jsou pro intenzivní a těžké cvičení stvořené. Jejich lehká vzdušná látka bude následovat Vaše tělo, a nebude Vás tak brzdit v žádném pohybu. 

I pánské oblečení těchto dalších značek naleznete na našem e-shopu: 

Módní doplněk, nebo užitečný pomocník ?

Kromě stylového oblečení můžete svůj fitness outfit doladit i dalšími doplňky, které ale nemusí být pouze na parádu. Muže jím být například praktická taška na jógu nebo fitness rukavice. Fitness rukavice totiž pravdu nejsou pouho pouhým módním doplňkem, ale své místo ve fitness oblečení si opravdu zaslouží. Představují malé a neocenitelné pomocníky při cvičení, díky nimž je cvičení mnohem pohodlnější. Chrání totiž pokožku dlaní a rukou před ničením a vznikem odřenin, které mohou vznikat během cvičení. Takové odřeniny pak člověka při tréninku pěkně brzdí, když se dostanete do situace kdy cvičit by ještě šlo, ale už nic neudržíte v sedřených rukách. A přesně před takovým stavem Vás rukavice ochrání a Vy si trénink vychutnáte až do poslední kapky potu. 

Doufáme, že i Vy budete z těchto novinek nadšeni jako my! Nechceme ztrácet čas čekáním na lepší časy, ale jdeme jim sami naproti! Proto se náš sortiment neustále rozrůstá a rozrůstat bude. Tak abyste vše pro funkční tělo i mysl, tedy nejen sportovní vybavení, stravu, ale teď už i oblečení našli pohodlně na jednom místě. 

Tým FUBO