FUBO Gym No. 1: Jak jsme na tom?

[Aktualizace 14.11.2018]: Brzy otevíráme! Kudy do FUBO Gymu najdete na konci článku!

Už nějakou dobu vás lákáme naší obrovskou novinkou: prvním funkčním gymem Fubo Gym No.1. Je to přece jen pořádný projekt, který zabere spoustu času a práce. Už jsme ale celí nedočkaví, a proto přinášíme alespoň aktualizaci. Tak jaký je stav?

38009501_10204970996309996_4115496645813075968_n

To nejhorší je za námi!

V srpnu jsme strhávali, škrábali, štukovali, brousili... a taky malovali. Konečně. Protože chceme, aby byl gym světlý, všechny stěny jsou sněhobílé. V jednoduchosti je totiž krása!

Po malování přišla pěkně složitá, ale vzrušující konstrukce dřevěného obložení, které dominuje stěnám a dodává prostoru charakter. Dřevo na stěně bude vytvářet příjemný pocit a doplňovat atmosféru. Vzorování však bude trochu provokativní, abyste nám v gymu neusnuli! Věříme, že z něj budete tak nadšení, jako my.

Hurá na vybavení!

Následující velkou, ale nesmírně uspokojující akcí, bude montáž konstrukcí. Některé konstrukce budou ukotveny přímo do zdi i do země. Snažili jsme se je zkombinovat tak, abychom co nejlépe využili veškeré místo a vytvořili zároveň co nejzajímavější a nejfunkčnější prostředí pro pořádné workouty, skupinové tréninky i vzpěračské hody!

obložení montáž

Po montážích je na řadě položení podlahy, které nás taktéž čeká v příštích dnech. Podlaha bude gumová, ochranná, protiskluzová. A bude černá. Černá, protože černá a bílá (zdi) jsou barvy FUBO! V kombinaci s detaily a designovými doplňky tak určitě poznáte, že jste právě ve FUBO Gymu!

podlaha

Zároveň s montáží „těžké techniky“ a pokládáním podlahy pracujeme na detailech, které doplní a vyzdvihnou estetickou stránku prostředí. S tím souvisí i příprava šaten, recepčního pultu, baru a také třeba loga na venkovní zdi stavby, které vás k nám přivede.

nápis koláž

Práce je stále hodně, ale každým dnem jsme blíž a blíž a otevření se blíží! Sledujte nás na FB především pak na Instagramu, kde můžete prostřednictvím storries sledovat aktuální stav a dění při budování funkčního, stylového, kompletního a moderního FUBO Gymu No. 1!

Chcete si i vy splnit vlastní sen a otevřít si posilovnu? Rádi Vám pomůžeme s kompletní realizací od 3D grafických návrhů, přes výrobu konstrukcí na míru, pokládku podlahy a dodání kompletního fitness vybavení od odporových gum přes činky, až po posilovací stroje a cardio trenažéry jako běžecké pásy a cyklo trenažéry. Nezaváhejte! A kontaktujte nás na info@fubo.cz

KDE FUBO GYM NAJDETE?

Adresa FUBO Gymu je Čajkovského 2075/10A, Hradec Králové - ani ne 10 minut pěšky západně od nákupního centra FUTURUM. Bližší orientační bod je hospoda Kuželna, která se nachází vedle dětského hřiště přímo u Gymu.

cestazfutura

Přímo u gymu je zastávka MHD Kino mladých, na které staví trolejbus 7 a autobusy 8 a 9 z Terminálu HD a Malšovic.

Pěšky se do FUBO Gymu dostanete následujícím způsobem:

  1. Vydejte se kolem obchodního centra FUTURUM po ulici Mrštíkova (FUTURUM máte po pravé ruce).
  2. Pokračujte rovně a následně odpočte třetí odbočku (nepočítaje odbočku na podzemní parkoviště) vpravo na ulici Štefcova 
  3. Pokračujte po hlavní (druhá odbočka vlevo) na ulici Čajkovského
  4. Po cca cca 80 metrech bude FUBO Gym po pravé ruce

 

cestagym_complete