Přijeďte se za námi podívat na Sportlife výstavu do Brna!

FUBO Fitness na festivalu Life 10. - 12. 11. 2017 v Brně!

10. až 12. listopadu se v Brně koná "Festival sportu, tance a zábavy" Life!, který spojí tradiční Sport Life! s In-Joy a Dance Life! A my tam nebudeme chybět!

Co se chystá?

Připravujeme pro vás stylový stánek doslova vystavěný z našich pomůcek a nástrojů pro cvičení. A nejen to! Celou řadu jich si budete moci vyzkoušet ve funkční zóně, která bude jeho součástí. A až budete unaveni, můžete si pohovět v naší chillout zóně, kde s vámi rádi dáme řeč!

Atmosféru ve stánku ještě přijde vylepšit youtuber, trenér a atlet týmu FUBO Fitness FREDY KRÍGL, který vám rád zodpoví dotazy, poradí i dá fotku a třeba pár sérií v naší funkční zóně. Rovněž budete mít možnost vyzvat jeho, nebo kohokoliv jiného do některé ze soutěží, které pro vás plánujeme!

Přijďte si prohlédnout, vyzkoušet a třeba i vybrat, co vás zajímá, něco se naučit, zacvičit nebo prostě jen tak s námi poklábosit! Rádi vás uvítáme!

22490047_1723650617669873_1608830839297599891_n

Shrnutí toho, co na vás pod naší "střechou" bude čekat:

- široká paleta pomůcek pro funkční trénink
- originální dřevěné výrobky FUBO a to včetně žebřin!
- Vybavení do profi i domácích fitek a posiloven

a hlavně - přátelská atmosféra a dobrá nálada! :)

Těšíme se na Vás,

Tým FUBO Fitness

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení