Nepolevujeme! Fredy Krígl, další borec pod křídly FUBO Fitness!

Fredy Krígl je vedle Aleše Lamky druhým atletem, který se stal oficiálním sportovcem FUBO Fitness.

Jak tato spolupráce vznikla a co znamená pro Vás, zákazníky a Fredyho fanoušky?

Pro nezasvěcené – pod aliasem Fredy Krígl najdete na české Youtube scéně a sociálních sítích mladého borce, který se již několik let věnuje fitness a svou cestu zaznamenává prostřednictvím informativních, motivačních videí a vlogů. Rovněž funguje jako fitness model, osobní a online trenér a výživový poradce a v současné době patří k nejsledovanějším v Česku to především díky svému přátelskému přístupu.

První navázání kontaktu s Fredym proběhlo již před více než rokem, kdy jsme mu jako dárek zaslali na zkoušku naše gymnastické kruhy. Líbil se nám jeho komplexní přístup k cvičení, a tak jsme se ho rozhodli touto cestou podpořit. Fredyho kruhy zaujaly, a tak se naše kroky setkaly začátkem roku na NaberSvaly EXPO 2017, kam nás Fredy přišel pozdravit, probrat techniku automasáže ve spojení s jeho problémy a trochu si zacvičit.

DSC_0088

Fredyho zaujaly nástěnné klecové konstrukce, které jsme na expu představily, a chtěl s námi na jejich základě dohodnout spolupráci. Klece a další vybavení k nim jsou však již dost nákladná investice, kterou se nám nechtělo ihned podstoupit. A tak jsme se s Fredym dohodli na sponzoringu prostřednictvím drobnějších pomůcek pro funkční trénink, což jak jemu, tak i nám dávalo smysl. Fredy směřuje k cíli být komplexním atletem, což přesně odpovídá našemu pohledu na cvičení, a proto nám také padl do oka a spolupráci v tomto směru jsme rádi nabídli.

Co znamená spolupráce pro vás – zákazníky a Fredyho fanoušky?

Vzhledem k Fredyho komplexním tréninkům, při kterých střídá posilku, street workout další aktivity, může pomůcky od nás skvěle využít a prostřednictvím videí vás naučit, jak je používat. Vedle Aleše, který pomůže uplatnit pomůcky hlavně vám, fitkařům, Fredy poradí i začínajícím street workouterům. Společně pro vás rovněž chystáme řadu soutěží o zajímavé ceny z našeho eshopu.

Těšíme se na další spolupráci. Sledujte náš (www.facebook.com/fubofitness) i Fredyho (www.facebook.com/fredyyykrigl) pro další informace. Fredyho kanál viz níže.

Fredy Krígl:
YouTube kanál: www.youtube.com/fredyskatan
web: www.fredykrigl.cz
instagram: www.instagram.cz/fredyfitness

FUBO Fitness:
web: www.fubo.cz
instagram: www.instagram/fubo_fitness