Nepolevujeme! Fredy Krígl, další borec pod křídly FUBO Fitness!

Fredy Krígl je vedle Aleše Lamky druhým atletem, který se stal oficiálním sportovcem FUBO Fitness.

Jak tato spolupráce vznikla a co znamená pro Vás, zákazníky a Fredyho fanoušky?

Pro nezasvěcené – pod aliasem Fredy Krígl najdete na české Youtube scéně a sociálních sítích mladého borce, který se již několik let věnuje fitness a svou cestu zaznamenává prostřednictvím informativních, motivačních videí a vlogů. Rovněž funguje jako fitness model, osobní a online trenér a výživový poradce a v současné době patří k nejsledovanějším v Česku to především díky svému přátelskému přístupu.

První navázání kontaktu s Fredym proběhlo již před více než rokem, kdy jsme mu jako dárek zaslali na zkoušku naše gymnastické kruhy. Líbil se nám jeho komplexní přístup k cvičení, a tak jsme se ho rozhodli touto cestou podpořit. Fredyho kruhy zaujaly, a tak se naše kroky setkaly začátkem roku na NaberSvaly EXPO 2017, kam nás Fredy přišel pozdravit, probrat techniku automasáže ve spojení s jeho problémy a trochu si zacvičit.

DSC_0088

Fredyho zaujaly nástěnné klecové konstrukce, které jsme na expu představily, a chtěl s námi na jejich základě dohodnout spolupráci. Klece a další vybavení k nim jsou však již dost nákladná investice, kterou se nám nechtělo ihned podstoupit. A tak jsme se s Fredym dohodli na sponzoringu prostřednictvím drobnějších pomůcek pro funkční trénink, což jak jemu, tak i nám dávalo smysl. Fredy směřuje k cíli být komplexním atletem, což přesně odpovídá našemu pohledu na cvičení, a proto nám také padl do oka a spolupráci v tomto směru jsme rádi nabídli.

Co znamená spolupráce pro vás – zákazníky a Fredyho fanoušky?

Vzhledem k Fredyho komplexním tréninkům, při kterých střídá posilku, street workout další aktivity, může pomůcky od nás skvěle využít a prostřednictvím videí vás naučit, jak je používat. Vedle Aleše, který pomůže uplatnit pomůcky hlavně vám, fitkařům, Fredy poradí i začínajícím street workouterům. Společně pro vás rovněž chystáme řadu soutěží o zajímavé ceny z našeho eshopu.

Těšíme se na další spolupráci. Sledujte náš (www.facebook.com/fubofitness) i Fredyho (www.facebook.com/fredyyykrigl) pro další informace. Fredyho kanál viz níže.

Fredy Krígl:
YouTube kanál: www.youtube.com/fredyskatan
web: www.fredykrigl.cz
instagram: www.instagram.cz/fredyfitness

FUBO Fitness:
web: www.fubo.cz
instagram: www.instagram/fubo_fitness

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení