Aleš Lamka se stal součástí týmu FUBO Fitness!

Nedávno jsme navázali spolupráci s Alešem Lamkou, online fitness trenérem, youtuberem a závodníkem v kulturistice kategorie physique.

Jak k tomu došlo?

Aleš nás oslovil se zájmem o spolupráci po předchozím osobním setkání na únorovém NaberSvaly EXPO 2017. Dle jeho slov jej zaujal sortiment pomůcek, které na eshopu fubo.cz nabízíme, a stejně tak i jejich ceny s ohledem na kvalitu. Aleš hledal spolupráci v této oblasti za účelem zkvalitnění jak jeho osobních tréninků tak především pro zlepšení jeho služeb coby konzultanta a trenéra. Aleš chtěl pomáhat klientům s vhodným výběrem pomůcek pro cvičení, které jsou často ideální radou a odpovědí klientům pro překonání překážek na cestě k jejich cílům.

DSC00568

Nás Alešův zájem zaujal hned z několika důvodů. Jako poměrně úspěšného youtubera v oblasti fitness jsme jej sledovali již delší dobu. Na NaberSvaly EXPO 2017 nás Aleš navštívil na stánku se zájmem o koupi odporové gumy, čemuž následovala konverzace v přátelském duchu, kdy se naše sympatie k němu potvrdili. Nabídka z naší strany k němu však nepřišla, jak již bylo řečeno, byl to on, kdo navázání spolupráce inicioval. Velmi rádi jsme jeho nabídku přijali, neboť nás spojují podobné názory a nadšení pro fitness, přístup k cvičení a zdravému životnímu stylu obecně. S Alešem si rozumíme a ceníme si bezproblémové komunikace.

Co znamená tato spolupráce pro vás  - naše zákazníky či Alešovi klienty?

Na sociálních sítích a pak především Alešovo youtube kanálu můžete sledovat informativní fotky a videa, ve kterých vám Aleš zábavnou cestou a lidským přístupem představí a naučí vás používat různé pomůcky z našeho eshopu, které on sám v tréninku využívá. Těšit se můžete i na soutěže o hodnotné ceny, které pro vás připravujeme, a objeví se nejspíše jak na našem tak Alešovo Facebookovém profilu.

DSC00234

Ze spolupráce máme velkou radost a doufáme, že přinese ovoce jak oběma stranám, tak i Vám, zákazníkům, divákům a klientům, protože Vaše spokojenost je to, co i my, i Aleš chceme.

FUBO Fitness
web: www.fubo.cz
Facebook: facebook.com/fubofitness

Aleš Lamka
web: www.aleslamka.cz
Facebook: www.facebook.com/AlesLamkaFitness
Youtube: www.youtube.com/aleslamkafitness