Aleš Lamka se stal součástí týmu FUBO Fitness!

Nedávno jsme navázali spolupráci s Alešem Lamkou, online fitness trenérem, youtuberem a závodníkem v kulturistice kategorie physique.

Jak k tomu došlo?

Aleš nás oslovil se zájmem o spolupráci po předchozím osobním setkání na únorovém NaberSvaly EXPO 2017. Dle jeho slov jej zaujal sortiment pomůcek, které na eshopu fubo.cz nabízíme, a stejně tak i jejich ceny s ohledem na kvalitu. Aleš hledal spolupráci v této oblasti za účelem zkvalitnění jak jeho osobních tréninků tak především pro zlepšení jeho služeb coby konzultanta a trenéra. Aleš chtěl pomáhat klientům s vhodným výběrem pomůcek pro cvičení, které jsou často ideální radou a odpovědí klientům pro překonání překážek na cestě k jejich cílům.

DSC00568

Nás Alešův zájem zaujal hned z několika důvodů. Jako poměrně úspěšného youtubera v oblasti fitness jsme jej sledovali již delší dobu. Na NaberSvaly EXPO 2017 nás Aleš navštívil na stánku se zájmem o koupi odporové gumy, čemuž následovala konverzace v přátelském duchu, kdy se naše sympatie k němu potvrdili. Nabídka z naší strany k němu však nepřišla, jak již bylo řečeno, byl to on, kdo navázání spolupráce inicioval. Velmi rádi jsme jeho nabídku přijali, neboť nás spojují podobné názory a nadšení pro fitness, přístup k cvičení a zdravému životnímu stylu obecně. S Alešem si rozumíme a ceníme si bezproblémové komunikace.

Co znamená tato spolupráce pro vás  - naše zákazníky či Alešovi klienty?

Na sociálních sítích a pak především Alešovo youtube kanálu můžete sledovat informativní fotky a videa, ve kterých vám Aleš zábavnou cestou a lidským přístupem představí a naučí vás používat různé pomůcky z našeho eshopu, které on sám v tréninku využívá. Těšit se můžete i na soutěže o hodnotné ceny, které pro vás připravujeme, a objeví se nejspíše jak na našem tak Alešovo Facebookovém profilu.

DSC00234

Ze spolupráce máme velkou radost a doufáme, že přinese ovoce jak oběma stranám, tak i Vám, zákazníkům, divákům a klientům, protože Vaše spokojenost je to, co i my, i Aleš chceme.

FUBO Fitness
web: www.fubo.cz
Facebook: facebook.com/fubofitness

Aleš Lamka
web: www.aleslamka.cz
Facebook: www.facebook.com/AlesLamkaFitness
Youtube: www.youtube.com/aleslamkafitness

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení