Aleš rozbaluje

Aleš Lamka je k nezastavení a my taky!

A proto jsme mu nedávno navezli kupu nových pomůcek do jeho nové posilovny, kterou mu pomáháme vybavit a připravit.

Jak probíhá takové vybavení fitka od A do Z? Čtěte zde!

Jak vypadali malé Alešovi Vánoce a co dostal?

Možná jste si všimli, že konstrukce Alešovy kleci je samá díra – to není náhoda! Díry slouží na doplňkové zarážky a trny, které jsou první věcí, co Aleš ve svém „unboxing“ videu rozbaluje. Poslouží jako držáky na kotouče, a především pak jako bezpečnostní zarážky na bench, dřepy či mrtvé tahy a dotahy. Praktickou věcí je i stojan na osy, do kterého může Aleš zapíchnout až 9 os a udělat si tak v gymu pořádek!

trny a zarážky

Když je řeč o osách, Aleš dostal zbrusu nový Hex bar. Velkou, strongmanskou a hodně atypickou osu, která vlastně ani není osa. Funguje tak, že si nestoupnete před ní, za ní, ale přímo do ní! To umožňuje perfektní pozici závaží vůči tělu na silové variace dřepů, mrtvých tahů či farmářské chůze. A protože se zdá, že chce Aleš být silný jako silnice, přibalili jsme mu i zátěžové saně. Na ty lze naložit kotouče a buď je tlačit před sebou nebo, pokud je za sebe zapřáhne pomocí speciálních popruhů, tahat za sebou. A aby toho v Alešovo venkovní posilce nebylo málo, na konci videa Aleš vehementně rozbalí i dvě crossfitová lana na kardio a funkční trénink horní poloviny těla.

hex bar

Alešovi se hexbar fakt líbí. Jen si nejsme jisti, jestli nepotřebuje instrukce :-)

Pro další funkční trénink poslouží FUBO zátěžová vesta, kterou lze naplnit až do 40 kg! Aleš má však trochu problém se do ní dostat a se závažím si vůbec neví rady. Příště mu radši pošleme návody :-). Nesmí chybět samozřejmě základní vybavení, jako kolečko na posilování zad a břicha, švihadla nebo kompletní sada odporových gum, které najdou své místo v každém tréninku a, až je Aleš otestuje, určitě se podělí o nějaké ty tipy a triky.

pomůcky

Mrkněte se na Alešovo video rozbalování zde!

nebo zde:

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení