Nabersvaly EXPO

Nabersvaly EXPO a rozhovor pro STREETWORKOUT.cz

Co tam budete dělat?

Na EXPU, samozřejmě kromě stánku, budeme mít na starosti také část doprovodného programu. Přivezeme s sebou přenosnou hrazdu, na které se budou pořádat SOUTĚŽE = battly 1 vs. 1 v sets and reps. Každý, kdo zvítězí, získá tričko s potiskem, které bude na místě vyrobeno, a další ceny. Takže se za námi stoprocentně stavte a poměřte síly se svým parťákem.

Dále budeme u nás na stánku pořádat mini workshopy, které budou zaměřeny na tato témata:

1.       Kontrola techniky základních cviků – dřep, shyb, klik, dip

2.       Vysvětlení Muscle up

3.       Vysvětlení Front lever

4.       Vysvětlení Back lever

5.       Vysvětlení Handstand

6.       Konzultace ohledně tréninku

7.       Foam Rolling principy

A jako třešničku na dortu budeme mít vystoupení na hlavním pódiu.

Kdo tam od vás bude?

Bude nás tam celkem 7. Za atlety tam bude Petr Skokan, který má na starosti workshopy a samozřejmě vystoupení na hlavním pódiu. Petr bude vystupovat společně s Patrikem Černým, Adamem Hrůšou, Adamem Doskočilem a Bohda Dzamienka. Dále na expu nebude chybět Honza Čížek, který mi bude pomáhat s prodejem.

16487891_1837677349818779_4769377272265799564_o

Co budete nabízet?

Určitě nebudou chybět gymnastické kruhy, stálky, odporové gumy či pomůcky od firmy Triggerpoint, jako jsou masážní válce a míčky. Dále si u nás návštěvníci budou moc pořídit švihadla, magnésko a ti, kteří rádi cvičí v rukavicích, si u nás také přijdou na své.

A mimo to bychom rádi představili novinku, kterou posledních několik týdnů připravujeme. Doufám, že se všechno stihne připravit, abychom to mohli představit v plné parádě.

Budou lepší ceny?

Ano, určitě. Na vybrané produkty připravujeme slevy v rozmezí 10 až 20 %. Takže se u nás určitě zastavte, získáte slevu, ušetříte za poštovné, ale hlavně si odnesete perfektní pomůcku, která posune Vaše výkony zase o level výš!