9 měsíců provozu FUBO Gymu No.1!

FUBO Gym No.1 se blíží ke konci devátého měsíce svého fungování. Prázdniny začínají, nedávno jsme najeli na letní režim, a je tedy perfektní čas k tomu ohlédnout se za prvním půlrokem provozu a za tím, jak Gym funguje, co se událo a co plánujeme do budoucna.

Rozjezd, MULTISPORTKA, první workshop

Gym zahájil provoz v listopadu, kdy jsme za běhu ještě dolaďovali určité detaily, které se týkaly především baru, jeho vybavení a nabídky, aby se každý, kdo přijde, měl možnost kvalitně občerstvit před, při nebo po tréninku. V lednu už fungování začínalo nabírat obrátky. Rozvrh skupinových lekcí se ustálil a do Gymu získali volný přístup všichni s kartou MultiSport, kterou často poskytují zaměstnavatelé svým zaměstnancům.

Únor byl měsícem prvního workshopu. Předat své zkušenosti a znalosti ve formě workshopu a semináře za námi přijel vicemistr světa ve Spartan Trifecta Ríša Hynek. Společně jsme zvládli běžecký trénink, kruháč i diskuzní seminář o přípravě na OCR. Super! Více o workshopu čti tady.

DSC0108522jpg

Spolupráce s GLADIATOR RACE!

Už před Vánoci jsme navázali spolupráci s Gladiator Race, českou organizací pořádající oblíbené překážkové závody. V rámci této spolupráce jsme nejprve vyrobili hexagonovou konstrukci rybích schůdků, která měla premiéru na Winter Gladiator Race v Josefově začátkem února. Poté jsme v Gymu přejmenovali OCR kruháč vedený Michalem Nutilem na Gladiator Race trénink,  zaměřující se přímo na efektivní přípravu na tyto závody. Od té doby můžeš na GR rovněž potkat naši překážku FUBO Rings, která spočívá v přenášení kotoučů a ověří sílu tvého úchopu, a v Gymu trénovat na kolovrátku, obávané, ale zábavné překážce, která tě na GR taky nemine.

GR spolupráce

Dalším bodem spolupráce byla i aktivní účast trenérů FUBO Gymu Marušky Šubrové a Michala Nutila na třetím ročníku Gladiator Race Training Campu, který se konal poslední květnový víkend v okolí westernového městečka Šiklův Mlýn. A byl nabitej! Tréninkem vytrvalosti, běhu i techniky překážek, které v Šiklandu čekaly na víkendové GR závody konající se víkend poté. Kempu se zúčastnila i řada „FUBO Gymáků“ a kompletní report z kempu a fotky si můžeš prohlédnout tady.

koláž

Mezitím jsme stačili ještě zaběhnout dva společné běhy pro dobrou věc – RUN FOR LIFE a Vyběhneme proti násilí. Přesně takové akce ukazují ducha komunity, která v gymu vzniká. Parta lidí se společným zájmem, vzájemná motivace a podpoření dobré věci! :)

FUBO Kemp číslo 1 a zázemí pro týmy

Koncem května se Michal Nutil s Péťou Mikulkovou začali připravovat na další kemp – tentokrát první FUBO Kemp. Motivem kempu v Orlických horách byla dámská jízda a opravdu se vyvedl. Příroda, trénink, motivace, ale i odměna a zábava. FUBO Kemp to rozhodně nebyl poslední ;-). Přečti si, jaké to bylo, v článku na webu fubogymu!

62471299_449639199171866_2893149442997747712_n

FUBO Gym ale nabízí ještě víc. Už v zimě u nás začal trénovat dívčí florbalový tým IBK Hradec Králové, který aktuálně pod vedením Péti Mikulkové a Michala Nutila prochází letní přípravou. Nedávno našich služeb začal využívat i TJ Sokol Deštné. Fyzická příprava je naprosto klíčovým faktorem k úspěchu a její kvalita ve sportovních týmech často bohužel pokulhává. Proto pokud hledáte se svým týmem útočiště nebo potřebujete fyzicky připravit, rádi poskytneme celý gym i s vybavením, nebo dokonce trenéry. Zjisti víc!

61959163_438782763613311_5989040150028484608_n

Současnost – Vybavení, soutěže, FUBO Team

Inventář vybavení se dočkal ještě několika nových kousků včetně visutého ručkovacího žebříku přes celý gym, výše zmíněného kolovrátku a dalšího drobnějšího vybavení. Důležité je, že veškeré vybavení je po prvním půlroce v naprosto perfektním stavu. Gym i nadále zůstává nejen místem pro funkční trénink, ale i showroomem, kam si můžeš kdykoliv přijít vyzkoušet prakticky jakýkoliv kus našeho vybavení v praxi a prohlédnout si pomůcky ještě, než je objednáš. A když se pak pro objednání rozhodneš, v Gymu si můžeš svůj balíček zdarma vyzvednout.

A pokud přemýšlíš o založení vlastní posilovny/gymu nebo vybavuješ své stávající prostory, ve FUBO Gymu No.1 můžeš vidět, co vše zvládneme na malém prostoru vymyslet. Zabýváme se totiž i kompletním vybavováním fitness zařízení a to od začátku, do konce. Od návrhu až po montáž a detaily. Ale zpět k gymu :).

Abychom ducha motivace ještě pozvedli, od dubna pravidelně pro naše klienty pořádáme měsíční soutěže o tučné ceny. Například červen se nesl ve znamení výdrže v planku se zátěží a koukali byste, jaký to byl boj! Výherci si odnesli 1 kg proteinu FUBO Nutrition :).

IMG_0397

Skupinové lekce jsou v gymu již dost dobře zaběhlé a navštěvují je stálí klienti, ale i nové tváře a z obou skupin máme velkou radost! Pro pravidelné klienty chystáme novinky, mezi které patří i trička FUBO Team, kterých už vyrábíme druhou várku!

FUBO Team

Abychom podpořili růst komunity, rozhodli jsme se založit neoficiální sportovní tým - FUBO Team. Tenhle tým sdružuje komunitu lidí s podobnými cíli a stejnou vášní pro pohyb. Máme v plánu pořádat společné akce, společně se účastnit překážkových závodů a reprezentovat tak FUBO Gym a myšlenku funkčního tréninku. Vstoupit do gymu bude znamenat splňovat určité podmínky a na oplátku získat řadu benefitů a výhod. O tom ale až příště, vše teprve připravujeme!

64460643_1124189364447940_8330823157812297728_n

Permanentky pro neomezený vstup a vstup ZDARMA

Chceme poskytnout příležitost funkčního cvičení všem. Zavedli jsme proto permanentky, které ti umožní chodit na skupinové lekce nebo Open gym neomezeně. Zrovna v případě Open gymu je cena takové měsíční permice 490,-/což je, myslíme, opravdu za hubičku. Pro všechny, kdo k nám vkročí poprvé, navíc stale platí vstup ZDARMA. Nutno upozornit, že v rámci letního provozu funguje Open gym pouze po předchozí domluvě! Rozvrh skupinovek hledej zde.

permanentky_menší

A to je zhruba vše, i když vše se do článku samozřejmě nevešlo :). Zbývá jen doplnit: jak se k nám dostat, které lekce nabízíme a vše ostatní najdeš na fubogym.cz. Pro novinky, soutěže, akce a dění v Gymu sleduj Instagram @fubogymno.1 a Facebook!

Těšíme se na shledání ve FUBO Gymu No.1!

Tým FUBO

SLEDUJ NÁS a získej tipy k tréninku, stravě a další:

Instagram: @fubo_fitness
Facebook: FUBO Fitness