FUBO už není jen e-shop

V roce 2018 se nám podařilo uvést v realitu několik klíčových myšlenek. Protože FUBO v našich hlavách znamená víc než jenom e-shop s fitness vybavením, pracovali jsme na rozšíření nabídky aktivit ve všech směrech. Chceme být schopni vám, našim zákazníkům, přátelům a lidem v okolí, nabídnout co nejkomplexnější služby v oblasti funkčního cvičení a fitness.

 kolo s celým logem

Nejprve se E-shop s vybavením pro funkční trénink FUBO Fitness rozrostl o zcela novou větev – FUBO Nutrition. Doplňky stravy jsou významnou součástí fitness a přirozeným krokem, který doplní sortiment e-shopu tak, abyste měli vše potřebné na jednom místě.

DSC00934

Na jaře vznikl projekt Fitnesshřiště.cz zastřešující důležitou část toho, co je naším cílem: poskytnout všem dostupnou příležitost cvičit a udržet své tělo funkční. Věříme, že workoutová hřiště a konstrukce, které stavíme ve vašich obcích, ve sportovních areálech a na vašich zahradách mohou sloužit všem věkovým kategoriím a stanou se místem vzniku nových komunit.

DSC_0540

Abychom vám možnost cvičit funkčně a zábavně podle konceptu FUBO přiblížili ještě více, v únoru 2018 jsme učinili první, velmi riskantní krok k otevření vlastního gymu. Během 5 měsíců se nám podařilo s vypětím veškerých sil, využitím zkušeností s pomůckami a workoutovými hřišti tento krok dotáhnout do konce. Vysněný FUBO Gym No.1 se stal skutečností. V červenci jsme začali svépomocí rekonstruovat prostory, ve kterých dnes již, věřím že spokojeně, makáte.

DSC00946

Značka FUBO tedy zastřešuje několik podprojektů, které se vzájemně propojují: FUBO Gym, který fyzicky reprezentuje veškeré naše činnosti a dává všem příležitost využívat vybavení a pomůcky, které prodáváme na e-shopu FUBO Fitness, i konstrukcích, které stavíme v rámci Fitnesshřiště.cz. A na baru můžete ochutnat suplementy FUBO Nutrition, posedět a probrat s námi individuální trénink nebo vybavení vašeho vlastního fitka, které následně společně můžeme zrealizovat.

A co dál?

Budeme i nadále pokračovat ve zlepšování služeb pro vás, naše zákazníky tak, abychom prostřednictvím tohoto konceptu pomohli co nejvíce lidem hýbat se, směřovat vstříc svým snům a mít funkční tělo! V letošním roce se můžete těšit na spoustu nového, hodnotného obsahu na blogu, na semináře a workshopy ve FUBO Gymu No. 1, zcela novou kategorii oblečení na FUBO Fitness, nové suplementy v rámci FUBO Nutrition a další.

FUBO nás baví a váš feedback, ať už negativní nebo pozitivní, nás žene kupředu. Neváhejte se proto a sdílet s námi váš názor!

Děkujeme

Tým FUBO