FUBO už není jen e-shop

V roce 2018 se nám podařilo uvést v realitu několik klíčových myšlenek. Protože FUBO v našich hlavách znamená víc než jenom e-shop s fitness vybavením, pracovali jsme na rozšíření nabídky aktivit ve všech směrech. Chceme být schopni vám, našim zákazníkům, přátelům a lidem v okolí, nabídnout co nejkomplexnější služby v oblasti funkčního cvičení a fitness.

 kolo s celým logem

Nejprve se E-shop s vybavením pro funkční trénink FUBO Fitness rozrostl o zcela novou větev – FUBO Nutrition. Doplňky stravy jsou významnou součástí fitness a přirozeným krokem, který doplní sortiment e-shopu tak, abyste měli vše potřebné na jednom místě.

DSC00934

Na jaře vznikl projekt Fitnesshřiště.cz zastřešující důležitou část toho, co je naším cílem: poskytnout všem dostupnou příležitost cvičit a udržet své tělo funkční. Věříme, že workoutová hřiště a konstrukce, které stavíme ve vašich obcích, ve sportovních areálech a na vašich zahradách mohou sloužit všem věkovým kategoriím a stanou se místem vzniku nových komunit.

DSC_0540

Abychom vám možnost cvičit funkčně a zábavně podle konceptu FUBO přiblížili ještě více, v únoru 2018 jsme učinili první, velmi riskantní krok k otevření vlastního gymu. Během 5 měsíců se nám podařilo s vypětím veškerých sil, využitím zkušeností s pomůckami a workoutovými hřišti tento krok dotáhnout do konce. Vysněný FUBO Gym No.1 se stal skutečností. V červenci jsme začali svépomocí rekonstruovat prostory, ve kterých dnes již, věřím že spokojeně, makáte.

DSC00946

Značka FUBO tedy zastřešuje několik podprojektů, které se vzájemně propojují: FUBO Gym, který fyzicky reprezentuje veškeré naše činnosti a dává všem příležitost využívat vybavení a pomůcky, které prodáváme na e-shopu FUBO Fitness, i konstrukcích, které stavíme v rámci Fitnesshřiště.cz. A na baru můžete ochutnat suplementy FUBO Nutrition, posedět a probrat s námi individuální trénink nebo vybavení vašeho vlastního fitka, které následně společně můžeme zrealizovat.

A co dál?

Budeme i nadále pokračovat ve zlepšování služeb pro vás, naše zákazníky tak, abychom prostřednictvím tohoto konceptu pomohli co nejvíce lidem hýbat se, směřovat vstříc svým snům a mít funkční tělo! V letošním roce se můžete těšit na spoustu nového, hodnotného obsahu na blogu, na semináře a workshopy ve FUBO Gymu No. 1, zcela novou kategorii oblečení na FUBO Fitness, nové suplementy v rámci FUBO Nutrition a další.

FUBO nás baví a váš feedback, ať už negativní nebo pozitivní, nás žene kupředu. Neváhejte se proto a sdílet s námi váš názor!

Děkujeme

Tým FUBO

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení