Nová značka Tiguar, přináší spojení tygra a jaguára!

Rádi bychom vám představili značku TIGUAR!

Firmu Tiguar jsme nově zařadili do naší nabídky, protože kvalita všech jejich produktů je velmi vysoká, již na první pohled zaujmou svým originálním designem a výběr je opravdu široký.

Tiguar fitness pomůcky, které již nyní naleznete na našem e-shopu jsou určeny především pro:

Silový trénink

V jejich nabídce tak naleznete například tyto stylové powerbagy o hmotnostech od 5 kg až do 25 kg.

Funkční trénink

Obliba fuknčních tréniků roste, stejne tak cvičení BODY Pump. Tiguar má proto ve své nabídce hned několik variant těchto setů BODY Pump, které ocení muži i ženy. Sety jsou vyrobeny z velmi odloných materiálnů a jejich kvalitu skvěle podrhují výrazné barvy charakteristické pro značku Tiguar. 

Jógu, pilates a aerobic 

Na své si příjdou i všichni milovníci jógy, pilátes nebo aerobicku. Díky krásným pestrým barvám pomůcek jako jsou míček kruh na pilátes, nebo originálním vzorům podložek na cvičení, se budete vždy těšit na další trénink. 

Značka fitness nářadí Tiguar spojuje vlastnosti tygra a jaguára. A jednou z myšlenek, na které Tiguar stojí je:

„Pouze tím, že budete stavět na pevných základech, budete moci dosáhnout pokroku. Připravte své tělo na něco víc a umožněte mu získat různé tréninkové zkušenosti. Zamilujte se do pohybu!“

A my s nimi naprosto souhlasíme! Tak pojďme vybudovat pevné základy - tělo, které obstojí i v těch náročnějších situacích, které právě všichni prožíváme!