Cvičení doma set 2.0

1 705 Kč –5 % 1 619 Kč 1 338 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Barva
Kolečko
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Zvýhodněná sada 5 pomůcek
  • 5 % SLEVA
  • Závěsný posilovací systém
  • Rychlostní švihadlo
  • Sada 5 posilovacích gum
  • Posilovací kolečko na břicho
  • Podpěry na kliky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohužel fitka jsou zavřený a nemůžeme makat, tak jak bychom si představovali. Nicméně není důvod se kvůli tomu hroutit a zahodit všechno na čem jsme doposud makali!

Proto jsme se rozhodli pro tebe vytvořit několik zvýhodněných setů pro domácí cvičení, které ti pomohou zůstat v kondici a nezbláznit se v karanténě.

Cvičení doma set 2.0 se skládá z 5 produktů, a to:

Posilovací závěsný systém RXT

Slouží k posilování a kondičnímu cvičení kdekoliv. Nyní s ním dokážeš odmakat spoustu práce i doma a udržet si svoji formu. Cvičení na něm přináší především benefity v podobě důkladného zapojení svalových vláken díky nutnosti stabilizovat při cvičení celé tvé tělo. Též tě donutí zapojit tělesné jádro, což z cvičení na závěsných posilovacích systémech dělá skutečně funkční trénink.

rxt koláž

 

Rychlostní švihadlo

Úplně jednoduché, ale naprosto dostačující švihadlo pro rozcvičky, intervalový trénink nebo kardio. Délku celkově 280 cm dlouhého ocelového lanka si můžeš jednoduše nastavit pomocí šroubků, které rukou povolíš a poté zase dotáhneš. Lehké, skladné a super rychlé.

0c90713ba6102cc3f2eecee4444dfd83

Sada 5 posilovacích gum

Sada 5 posilovacích gum různých odporů, které mají na svých koncích karabiny. Na karabiny jednoduše upneš buď madla pro cvičení pomocí rukou a nebo úchyty na kotníky, což se hodí třeba pro trénink středu těla. K sadě navíc dostaneš zarážku do dveří, čímž můžeš simulovat použití kladky ve fitku! Takže s těmito odporovými gumami s madly můžeš trénovat v podstatě jako s činkami nebo kladkami v klasické posilce - ruce, prsa, ramena, záda a lze vymyslet i cviky na nohy! 

3899

Posilovací kolečko na břicho

Kolečko na posílení tělesného jádra, tedy břicha a spodních zad, je hrozně podceňovaná pomůcka. Tělesné jádro je nejdůležitější částí celého stabilizačního systému těla. Zajišťuje rovný postoj a je potřeba při všech, cvicích zejména pak při cvičení s činkami nebo street workoutu. Silné jádro = silný základ těla. A kolečko je jedna z nejlepších pomůcek, jak ho dosáhnout, a proto má své místo v tomto setu.

koláž_1

Podpěry na kliky

Když nemůžeš cvičit benchpress, kliky na stojánkách jsou jejich jeho nejbližší náhradou při cvičení s vlastní vahou. Střídej úchop, měň pozici stojánků a makej na svém hrudníku a tricepsech i doma. Jde to, ne že ne!

4070

Strach, negativní myšlenky a stres jsou nyní na denním pořádku, což pro naše tělo není vůbec dobře. Proto nezapomínej na pohyb, zacvič si, napumpuj se, spoť se a přijdeš na jiné myšlenky!

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičení doma
Švihadlo: Délka 280 cm
Posilovací kolečko: Dvojité
Expandéry: 3 odpory
Odporové gumy: 4 odpory
Závěsný posilovací systém: SharpShape

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: