Cvičení doma set 1.0

Akce Novinka Tip
Značka: HMS
1 196 Kč –12 %
cvičení doma set 1.0 červen 2020 modré švihadlo
1 196 Kč –12 % 1 049 Kč 866,94 Kč bez DPH
Položka byla vyprodána…
  • Zvýhodněná sada 4 pomůcek
  • 12% SLEVA
  • Rychlostní švihadlo
  • Sada 3 expanérů s madlem
  • Posilovací kolečko na břicho
  • Podpěry na kliky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bohužel fitka jsou zavřený a nemůžeme makat, tak jak bychom si představovali. Nicméně není důvod se kvůli tomu hroutit a zahodit všechno na čem jsme doposud makali!

Proto jsme se rozhodli pro tebe vytvořit několik zvýhodněných setů pro domácí cvičení, které ti pomohou zůstat v kondici a nezbláznit se v karanténě.

Cvičení doma set 1.0 se skládá ze 4 produktů, a to:

Rychlostní švihadlo

Úplně jednoduché, ale naprosto dostačující švihadlo pro rozcvičky, intervalový trénink nebo kardio. Délku celkově 300 cm dlouhého ocelového lanka si můžeš jednoduše nastavit pomocí šroubků, které rukou povolíš a poté zase dotáhneš. Lehké, skladné a super rychlé.

0c90713ba6102cc3f2eecee4444dfd83

Sada 3 expandérů s madlem

Tahle sada expandérů sama o sobě poskytuje neskutečné množství možností, jak si doma zacvičit.  S těmito odporovými gumami s madly můžeš trénovat v podstatě jako s činkami nebo kladkami v klasické posilce - ruce, prsa, ramena, záda a lze vymyslet i cviky na nohy! 

022508-000000-03

Posilovací kolečko na břicho

Kolečko na posílení tělesného jádra, tedy břicha a spodních zad, je hrozně podceňovaná pomůcka. Tělesné jádro je nejdůležitější částí celého stabilizačního systému těla. Zajišťuje rovný postoj a je potřeba při všech, cvicích zejména pak při cvičení s činkami nebo street workoutu. Silné jádro = silný základ těla. A kolečko je jedna z nejlepších pomůcek, jak ho dosáhnout, a proto má své místo v tomto setu.

 kolečko HMS 3

Podpěry na kliky

Když nemůžeš cvičit benchpress, kliky na stojánkách jsou jejich jeho nejbližší náhradou při cvičení s vlastní vahou. Střídej úchop, měň pozici stojánků a makej na svém hrudníku i doma. Jde to, ne že ne!

plastové

 

Strach, negativní myšlenky a stres jsou nyní na denním pořádku, což pro naše tělo není vůbec dobře. Proto nezapomínej na pohyb, zacvič si, napumpuj se, spoť se a přijdeš na jiné myšlenky!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Cvičení doma
Švihadlo: Délka 280 cm
Posilovací kolečko: Dvojité
Odporové gumy: 3 odpory
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: