Veslovací trenažér Stronggear

DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
19 880 Kč 16 430 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Detailní informace

Detailní popis produktu

Testováno na sportovcích

Dlouho jsme hledali a testovali nejrůznější veslovací trenažéry, až jsme vyvinuli ten nejlepší podle svých představ: StrongRow S. Náš veslovací trenažér disponuje vyspělou technologií a špičkovými materiály, takže dovede uspokojit i ty nejnáročnější sportovce. Jednou z jeho hlavních výhod je dokonalá ergometrie, díky které nepřetěžujete pohybový aparát, ale rovnoměrně jej rozvíjíte jako celek. Umožnuje individuální nastavení odporu a širokou nabídku tréninkových módů, které jsou zobrazeny na přehledném počítači. Jeho ovládání není nikterak složité. Komfortní sedátko umožnuje pohodlné veslování a díky optimální vzdálenosti sedátka od země z něj snadno nastoupíte i vystoupíte. Rychlé nastupování a vystupování, pohodlné a pevné uchycení nohou ocení obzvláště příznivci Crossfitu.

 
Veslo

Kvalita na prvním místě

Veslovací trenažéry StrongRow S jsou roboticky testovány 1 000 000 přítahů bez přerušení. Jsou konstruovány tak, aby vydržely náročný provoz. Ani vlivem dlouhodobého užívání nepoznáte rozdíl na kvalitě a můžete si tak být jisti, že jste zvolili správně.

veslo

Stabilní konstrukce

Konstrukce o hmotnosti 39 kg poskytuje stabilní základ pro jedince všech váhových kategorií. Jakostní ocel je použita na místech, kde ostatní výrobci s ní šetří. Vzduchový setrvačník minimalizuje hluk, přináší přirozený a realistický pocit z veslování.

veslo

Snadný transport a skladování

Trenažér StrongRow S je velice skladný, takže se nemusíte obávat, že by Vám zabíral místo. Lze ho během chviličky překlopit na výšku, takže zabere jen minimum místa. Díky čtyřkolečkovému systému, který je umístěný pod nohami ho lze snadno přesouvat z místa na místo.

veslo

Komfort, který uvítáte

Příjemný pocit z veslování je zajištěn extra polstrováním na sedadle a rukojeti. Nestane se tak, že byste po krátké chvíli museli skončit, ale naopak vydržíte daleko déle, než jste si mysleli.

Veslo

Počítač a volba tréninkových režimů

Důležitou součástí úspěchu je neustálé zlepšování svých výsledků. StrongRow S nabízí širokou škálu tréninkových režimů, které si lze navolit na displaji počítače. Můžete vybírat z časových a vzdálenostních intervalů nebo se řídit množstvím spálených kalorií, rychlostí na 500 m, celkovým počtem přítahů nebo srdeční frekvencí. V nabídce máte již předvolené tréninkové programy. StrongRow S nabízí vše, co od veslovacího trenažéru očekáváte.

Veslo

Budujte sílu, vytrvalost a spalujte tuky

Díky širokému rozpětí vzduchového odporu od 1 do 9 můžete rozvíjet svalovou vytrvalost ale i výbušnou sílu. Můžete tak volit mezi kratšími intervaly veslování, které mohou být daleko více intenzivnější nebo těmi delšími intervaly. Za všech okolností však spalujete tuky.

Výhody veslování

Veslování představuje komplexní formu aerobního cvičení, při kterém se zapojují všechny důležité svalové skupiny. Však také sportovci často využívají veslování jako částečnou kompenzaci k běhu. Díky komplexnosti veslování spálíte více kalorií než během nebo chůzí. Zároveň můžete rozvíjet silové schopnosti a vytrvalost v jednom jediném tréninku.

Hlavní výhody:

  • Spalujete tuky
  • Pozitivně ovlivňuje kardiorespirační systém
  • Šetrné k tělu
  • Přináší rychlé výsledky
  • Buduje svalovou sílu
  • Snižuje stres a zlepšuje srdeční funkce
  • Komplexně rozvíjí celé tělo
  • Posiluje svaly a rozvíjí kloubní pohyblivost

Doplňkové parametry

Kategorie: Veslovací trenažéry
Hmotnost: 50 kg
Váha: 39 kg
Délka: 254 cm
Vzdálenost pojezdu od země: 51 cm
Počítač: Ano
Maximální uživatelská hmotnost: 160 Kg
Brzdný systém: Vzduchový
Snímání srdeční frekvence: Ano
Hlučnost: Nízká
Ovládání zátěže: Manuálně
Extra polstrování na sedadle: Ano
Extra polstrování na rukojeti: Ano
Možnost úpravy odporu: 1 - 10
Snadné uložení a transport: Ano
Šířka: 51 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: