5 důvodů, proč si pořídit vlastní mini workoutové hřiště na zahradu

  1. Cvičení v pohodlí domova

Rádi byste si kolikrát šli zacvičit, ale nechce se vám podnikat tu cestu do posilovny/na workoutové hřiště? Pokud máte konstrukci na své zahradě, můžete cvičit kdykoliv a bez omezení, a to je nesporná výhoda. Navíc máte soukromí a celou konstrukci sami pro sebe – to na veřejném hřišti pravidlem rozhodně není.

  1. Příležitost k podpoření zdraví celé rodiny

Jakou lepší příležitost si dokážete představit, než mít nástroj pro komplexní rozvoj těla u sebe doma? Cvičením s vlastní vahou posilujete tělo přirozeným a funkčním způsobem. Výsledkem je zlepšení celkové kondice a funkcí fyzického aparátu, a to má přímý vliv na vaší zdraví. „Ve zdravém a funkčním těle zdravý duch.“

31543033_10204677104082874_477194948467228672_n

  1. Více pohybu pro vás a inspirace pro vaši rodinu

Největší překážka mezi rozhodnutím jít sportovat a samotným sportováním je často schovaná v nezáživné cestě na sportoviště, sbalení vybavení a oblečení, převlékání se a podobně, však to znáte. Pokud máte vlastní hrazdovou konstrukci na zahradě, většina z toho odpadá! Stačí vyjít ven z domu a můžete na věc. Přímo před domem vám tak stojí skvělá možnost k pohybu kdykoliv máte chvilku času. Svým cvičením můžete navíc inspirovat i další členy rodiny, kteří určitě rádi a bez ostychu (protože jsou doma ????) cvičení také vyzkouší.

  1. Cvičení s vlastním tělem působí preventivně, napravuje a posiluje celé tělo

Pravidelné cvičení s vlastní vahou na venkovních hrazdách posiluje celé tělo, od hlavy až k patě, a je vhodné jak pro dospělé, tak děti i seniory. Mít hrazdovou konstrukci na vlastní zahradě může pomoci vám, rodičům, udržet se v kondici, a vašim dětem kvalitně rozvíjet své tělo, a to stále pod vaším dohledem. Mimo to poslouží jako skvělá prevence mezi hodinami strávenými u počítače nebo při sedavém zaměstnání.

13442227_966619673451077_4226983210909821546_n

Že je to příliš náročné? Cvičení s vlastním tělem není jen street workout! Existuje spousta pomůcek, jako jsou odporové gumy, které vám navíc náročnější cviky pomohou ulehčit.

  1. Časté cvičení v menších dávkách nebo dlouhé tréninky, je to na vás!

Ohromná výhoda hrazd na vlastním pozemku je příležitost ke zlepšování se každou chvíli, kdy jste doma. Obcházíte dům a procházíte kolem hrazdy? Dejte si pár shybů. To samé cestou zpět. Protáhněte se ráno před snídaní nebo si dejte rychlou desetiminutovku před večeří. Soutěžte s dětmi během sobotního odpoledne, kdo se déle udrží ve visu za ruce. Časté a kratší tréninky významně přispívají k rozvoji trénovaných schopností – tréninky nemusí být bolestivé a dlouhé, aby vás někam posunuly! Pokud jste ale vyznavači dlouhých hodin tréninku, trávit je doma na zahradě je velmi příjemnou variantou.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení