Posilovací palice - Macebell

Novinka
Značka: Stronggear
690 Kč 940 Kč 1 490 Kč 1 740 Kč od 690 Kč 570 Kč bez DPH 777 Kč bez DPH 1 231 Kč bez DPH 1 438 Kč bez DPH od 570 Kč bez DPH
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
Hmotnost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Masivní kovová palice Macebell, s kulatou hlavicí, speciálně navržená sportovci k rozvoji síly, výbušnosti a vytrvalosti, posilující horní polovinu těla funkčně přirozenými pohyby. Z hmotností 3, 6, 9, 12 kg si vybere opravdu každý. Povrch je ošetřen speciální práškovou barvou, na koncích se nachází bezpečnostní zarážka, pomůcka má precizně provedené sváry, které v kombinaci s kvalitní ocelí ji předurčují k všestrannému použití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posilujte svalové skupiny efektivněji, zbraní starých válečníků

StrongGear Macebell představuje plnohodnotnou alternativu kladivu, která je bezpečnější a všestrannější. Svým tvarem připomíná pravěký kyj nebo též gadu, což byla válečná zbraň starých Peršanů. V dnešním pojetí se jedná o fitness pomůcku, která je vhodná jak k rozvoji síly, výbušnosti tak i vytrvalosti. Je používaná předními světovými zápasníky, wreslery, vzpěrači a dalšími sportovci. Samotný Macebellu funguje na principu gravitace, kde prostřednictvím dynamických pohybů odpor překonáváme. Je však důležité při takovémto tréninku pamatovat na bezpečnost. Při nezvládnutí pohybu nebo zvyšující se únavě hrozí zranění. Zároveň důležitou roli hraje cvičební prostor. I zde je důležité myslet na bezpečí ostatních. Jako nejvhodnější se jeví cvičení se samotným Macebellem nebo v kombinaci s pneumatikou. Variant, které však přicházejí v úvahu je nespočet.

Buďte silnější než kdy předtím

Kulatá kovová hlava s úchopovou tyčí a váze (3, 6, 9, 12 kg) umožnuje posílit celou horní polovinu těla. Dokonalé a rovnoměrné rozložení hmotnosti zvyšuje celkovou bezpečnost a umožňuje přirozený pohyb. Povrch Macebell je pokryt jemnou práškovou barvou zabraňující klouzání rukou. Můžete tak cvičit na maximum, aniž byste měli strach, že vám pomůcka vyjede z rukou.

 
Macebel - povrchová úprava

Speciální povrchová úprava

Na povrch celého Macebellu je nanesená jemná prášková barva s hrubou strukturou, pro dokonale pevný a neklouzavý úchop.

Macebell - palice

Masivní kovová hlavice

Kovová hlavice, díky svému tvaru umožňuje bezpečné údery, které dokonale posílí vaše tělo.

Macebell - sváry

Precizně provedené sváry

Jedině díky kvalitně provedeným svárům můžete s naší pomůckou udeřit do jakéhokoliv materiálu vší silou. Nezhrozí její zničení nebo poškození. Macebell navenek působí jako jeden celek.

Macebell - vroubkování

Jemné vroubkování

Vroubkování se nachází v místech úchopové části, vždy tak víte, kde ji chytit. Palice se vám tak bude skvěle držet a nebude vyklouzávat.

Macebell - univerzální

Vybere si skutečně každý

Macebelly prodáváme ve vahách 3, 6, 9 a 12 kg, přičemž naše nejlehčí varianta je vhodná pro ženy a nováčky. Naopak 12-ti kilová palice vyžaduje určitou silovou vybavenost, kterou získáte jedině pravidelným tréninkem.

macebel - skladnost

Snadná a rychlá skladnost

Skutečně rychlé a snadné je uskladnění této kovové palice. To je mimo jiné zapříčiněno rovnou horní částí, kterou můžete opřít o zem. Macabell tak vystavíte na obdiv všem návštěvníkům vaší posilovny.

Ocelové jádro

Macebell je vyroben z prvotřídní oceli, tudíž vyniká extrémní pevností a odolává i těm nejtvrdším tréninkům.

Posilujte úchop

S touto kovovou palicí ideálně posílíte sílu stisku ruky a celého předloktí. To se vám bude hodit v trénincích a zápasech ve vašem sportovním odvětví.

Všestranné využití

Poznejte staré známé cviky v novém kabátě. S Macebellem si zacvičí rozhodně každý. Můžete s ním simulovat pohyby ve vašem sportovním odvětví a zvyšovat tak svoji sílu a kloubní pohyblivost.

Dokonale vyvážená pomůcka

Hmotnost celého Macebellu je rozložena tak, aby i při těch nejnáročnějších trénincích byl zachován přirozený rozsah pohybu a nenutilo vás to k nežádoucím pohybům.

Doplňkové parametry

Kategorie: Strongman vybavení
Váha: 3 kg, 6 kg, 9 kg, 12 kg
Délka: 3 kg - 78 cm, 6 kg - 103,5 cm, 9 kg - 104, 5 cm, 12 kg - 107 cm
Průměr úchopu: 3 kg - 3,5 cm, 6 kg - 4 cm, 9 kg - 4 cm, 12 kg - 4 cm
Délka úchopu: 3 kg - 70,5 cm, 6 kg - 93,5 cm, 9 kg - 93,5 cm, 12 kg - 93,5 cm
Barva: Černá
Snadné uložení a transport: Ano
Odolná povrchová úprava: Ano
Materiál: Ocel
Vroubkování v místech úchopu: Ano - hluboké vroubkování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: