GHD - Glute ham developer

DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
17 880 Kč –10 %
8647f9a2b20f71a4a16478410d0c97c4
17 880 Kč –10 % 16 092 Kč 13 299 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

GHD je jeden z nejlepších a nejoblíbenějších strojů na posílení svalů posturálního řetězce a břišního svalstva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

StrongGear GHD je profesionální tréninkový stroj umožnující komplexně posílit zádové, břišní a hýžďové svaly. Jednoduchá konstrukce tvořená z robustních ocelových jeklů nabízí různé varianty cviků. Ty procvičí svalové partie z naprosto jiných úhlů a pozic. Rozvíjejte Vaše tělo komplexně a nezapomínejte na GHD zařadit do tréninku.

GHD 3 v 1

StrongGear GHD je navržen tak, aby měl široké možnosti nastavení, a tím i využití. Opěrky nohou se dají skvěle nastavit horizontálním i věrtikálním směrem. Díky tomu lze na GHD cvičit všechny 3 cviky. Glute ham raises, hyperextenze i sedy lehy.

 
GHD

Protiskluzové podložky

Stabilitě také pomáhají protiskluzové podložky, které pomůžou udržet GHD pevně na místě. Můžete tak cvičit s jakkoli vysokou zátěží a nemusíte se bát o stabilitu stroje.

GHD

Přidaná kolečka

Ano, stroj je díky své odolnosti, pevnosti a stabilitě poměrně těžký. Váží přes 100 kilogramů. Nicméně s ním můžete jednoduše manipulovat díky přidaným kolečkům.

GHD

Příjemné polstrování

Dokonalý pocit pohodlí je zajištěn polstrovanými opěrkami. Při cvičení Vás nic nebude tlačit ani škrábat. Můžete se tak soustředit na Váš výkon.

GHD

Stabilní základna

Mohutné ocelové jekly zajišťují stabilitu celé konstrukce, takže není možné, že by se jakkoliv hýbala. Nemusíte se obávat, že by se stroj s Vámi viklal nebo se nakláněl.

GHD

Nastavitelné opěrky

Opěrky GHD lze nastavit v několika stupních horizontálního i vertikálního směru. Požadované nastavení pomocí výsuvných kolíčků je vskutku rychlé a snadné.

GHD

Prášková barva

Na kovové části GHD je nanesena jemná prášková barva, chránící svojí strukturou povrch proti korozi, poškrábání a dodává produktu skvělý vzhled.

Vysoká pevnost

Unikátní systém nastavení opěrek pomocí zasunutí kolíku do ocelové konstrukce zajišťuje maximální možnou pevnost opěrek na nohy. To zajistí maximálně bezpečné a efektivní cvičení. Navíc je jejich nastavení naprosto jednoduché a rychlé.

Konstrukce z ocelových jeklů

Konstrukce je vyrobená z ocelových jeklů čtvercového tvaru. Ty dodávají pocit mohutnosti a nezničitelnosti stroje.

Umožňuje cvičit každému

GHD je „předimenzované“. To znamená, že jsme stroj vyráběli jako kdyby na něm měl cvičit 150 kilový obr se 100 kg přidanou zátěží. GHD bez problému vydrží dennodenní cvičení v komerčním fitness.

Šetrné k Vaší páteři

Při těžkých dřepech a mrtvých tazích je vyvíjen velký tlak na páteř. Ne však při cvičení na GHD, kde využíváte váhu svého těla. Stroj je tak vhodný pro cvičence všech věkových kategorií. Cvičení na GHD je skvělou volbou, pokud chcete páteř nechat trochu odpočinout, a přesto víc než kvalitně procvičit svaly posturálního řetězce.

Co vše je možné z GHD posílit a zdokonalit

  • Vypracujte si hýžďové svaly a zadní stehna: Glute ham raises je jeden z nejlepších cviků na posílení a tvarování hýždí a zadní strany stehen.
  • Buchty na Vašem břiše: GHD je jeden z nejlepších strojů pro získání pořádného pekáče buchet. Na tomto stroji se mohou dělat sedy lehy s extrémně prodlouženou dráhou pohybu. To zajistí dostatečný stimul pro růst Vašeho břišního svalstva.
  • Silná spodní záda: Pomocí hyperextenzí posílíte spodní záda. Společně s posílením břišního svalstva tak získáte silný střed těla, který je základem každého sportovce, který se chce mít skvělé výsledky.
  • Zlepšuje atletické dovednosti: GHD používají profesionální sportovci pro zlepšení výšky skoků a zrychlení při sprintech. Pozvedy pomocí hýždí a hamstringů zvyšují sílu nejpoužívanějších svalů při těchto disciplínách. Hyperextenze a sedy lehy posilují střed těla. Silný střed těla znamená dobrý přenos síly z nohou do celého těla.
  • Prevence zranění Vašich hamstringů: Studie ukázaly, že moc slabé a neaktivní hamstringy jsou hlavní příčinou jejich zranění. Pomocí GHD hamstringy posílíte, a snížíte tak riziko zranění.
  • Silnější při dřepech a mrtvých tazích: Glute ham raises se ukázal jako skvělý cvik pro zlepšení síly dřepů a mrtvých tahů. Proto je to oblíbený doplňkový cvik věhlasných silových trojbojařů z Westside barbell.
  • Minimální zátěž pro Vaši páteř: Extrémní posílení spodních zad, hýždí a hamstringů většinou vyžaduje využití dřepů a mrtvých tahů nebo jiných cviků s činkami. Při nich je ale kvůli vysoké zátěži na čince vyvíjen velký tlak na páteř. Ne však při cvičení na GHD využívajícího váhu těla. Stroj je tak vhodný pro cvičence všech věkových kategorií. Cvičení na GHD je skvělou volbou, pokud chcete páteř nechat trochu odpočinout, a přesto víc než kvalitně procvičit svaly posturálního řetězce.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovné lavice
Hmotnost: 49 kg
Barva: černá
Délka: 193 cm
Komfortní polstrování: ano
Materiál: ocel
Nosnost: 300 kg
Odolná povrchová úprava: ano
Šířka: 114 cm
Snadné uložení a transport: ano
Váha: 85 kg
Výška: 135 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: