Novinka Doprava zdarma
  • 1 z 15
 

GHD - Glute ham developer

Neohodnoceno
 
  • Posilte hýždě, hamstringy, spodní záda a břicho
  • GHD Vám to umožní
  • Jeden z nejkomplexnějších strojů
  • Využíván profesionálními sportovci po celém světě
  • Buďte silnější při dřepech a deadliftech
Dostupnost Skladem
14 900 Kč
12 314,05 Kč bez DPH
   
Výrobce Stronggear
Kategorie Rovné lavice
 

GHD je jeden z nejlepších a nejoblíbenějších strojů na posílení svalů posturálního řetězce a břišního svalstva

Vypracujte si hýžďové svaly a zadní stehna

Glute ham raises je jeden z nejlepších cviků na posílení a tvarování hýždí a zadní strany stehen.

Buchty na Vašem břiše

GHD je jeden z nejlepších strojů pro získání pořádného pekáče buchet. Na tomto stroji se mohou dělat sedy lehy s extrémně prodlouženou dráhou pohybu. To zajistí dostatečný stimul pro růst Vašeho břišního svalstva.

Silná spodní záda

Pomocí hyperextenzí posílíte spodní záda. Společně s posílením břišního svalstva tak získáte silný střed těla, který je základem každého sportovce, který se chce mít skvělé výsledky.

Zlepšuje atletické dovednosti

GHD používají profesionální sportovci pro zlepšení výšky skoků a zrychlení při sprintech. Pozvedy pomocí hýždí a hamstringů zvyšují sílu nejpoužívanějších svalů při těchto disciplínách. Hyperextenze a sedy lehy posilují střed těla. Silný střed těla znamená dobrý přenos síly z nohou do celého těla.

Prevence zranění Vašich hamstringů

Studie ukázaly, že moc slabé a neaktivní hamstringy jsou hlavní příčinou jejich zranění. Pomocí GHR hamstringy posílíte, a snížíte tak riziko zranění.

Silnější při dřepech a mrtvých tazích

Glute ham raises se ukázal jako skvělý cvik pro zlepšení síly dřepů a mrtvých tahů. Proto to je to oblíbený doplňkový cvik věhlasných silových trojbojařů z Westside barbell.

Minimální zátěž pro Vaši páteř

Extrémní posílení spodních zad, hýždí a hamstringů většinou vyžaduje využití dřepů a mrtvých tahů nebo jiných cviků s činkami. Při nich je ale kvůli vysoké zátěži na čince vyvíjen velký tlak na páteř. Ne však při cvičení na GHD využívajíce váhu svého těla. Stroj je tak vhodný pro cvičence všech věkových kategorií. Cvičení na GHD je skvělou volbou, pokud chcete páteř nechat trochu odpočinout, a přesto víc než kvalitně procvičit svaly posturálního řetězce.

GHD 3 v 1GHD - Glute Ham Developer široké možnosti nastavení

StrongGear GHD je navržen tak, aby měl široké možnosti nastavení, a tím i využití. Opěrky nohou se dají skvěle nastavit horizontálním i věrtikálním směrem. Díky tomu lze na GHD cvičit všechny 3 cviky. Glute ham raises, hyperextenze i sedy lehy.

Protiskluzové podložky

Stabilitě také pomáhají protiskluzové podložky, které pomůžou udržet GHD pevně na místě. Můžete tak cvičit s jakkoli vysokou zátěží a nemusíte se bát o stabilitu stroje.

Pevnost

Unikátní systém nastavení opěrek pomocí zasunutí kolíku do ocelové konstrukce zajišťuje maximální možnou pevnost opěrek na nohy. To zajistí maximálně bezpečné a efektivní cvičení. Navíc je jejich nastavení naprosto jednoduché a rychlé.

OdolnostGHD - Glute Ham Developer přidaná kolečka

GHD je „předimenzované“. To znamená, že jsme stroj výraběli jako kdyby na něm měl cvičit 150 kilový obr se 100 kg přidanou zátěží. GHD bez problému vydrží dennodenní cvičení v komerčním fitness.

Přidaná kolečka

Ano, stroj je díky své odolnosti, pevnosti a stabilitě pomerně těžký. Váží přes 100 kilogramů. Nicméně s ním můžete jednoduše manipulovat díky přidaným kolečkům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.