Farmářské kufry

Tip DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
4 990 Kč –10 %
Farmářské kufry Stronggear
4 990 Kč –10 % 4 491 Kč 3 712 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
28.5.2024
  • V ceně jsou 2 farmářské kufry!
  • 16,3 kg váží jeden kus
  • Vroubkovaný úchyt 
  • Chromová povrchová úprava

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlepší pomůcka pro získání síly a budování svalů

Není to tak dávno, kdy se mě kamarád Mirek zeptal na jednu zajímavou otázku. Kdybych si měl vybrat. Ze všech cviků, ze všeho vybavení co lze sehnat. Jednu, jednu jedinou věc, se kterou bych měl cvičit až do konce života. Co bych si vybral, a proč?

Nepřemýšlel jsem nad odpovědí moc dlouho. Řekl jsem, že bych si určitě vybral farmářské kufry. Teď Vás určitě, stejně jako mého kamaráda, zajímá proč. Nemám pravdu? Teď Vám, stejně jako jemu, odpovím..

Farmářská chůze je jedno z nejkomplexnějších cvičení vůbec. Díky tomuto komplexnímu cvičení můžete zesílit a vypracovat všechny partie těla.

Mít vypracované ruce, záda, nohy i břicho, díky jedinému cviku? To je díky farmářským kufrům realita!

Lidé v posilovně mě často viděli s nimi cvičit a mysleli si, co to sakra dělá? Buduji svaly a stávám se sakra silným, to je to co dělám!

Výhody farmářských kufrů Farmářské kufry jsou nástrojem pro cvičení celého těla. Budujeme díky nim: svalnatá horní záda, trapézy, pevný stisk, ramena a další.

Farmářské kufry jsou také ideální pro posílení středu těla. Důvodem je, že musíte pevně držet páteř a být vzpřímený. Tím pak zapojíte břišní svaly a spodní záda pro stabilizaci pozice.

Samozřejmě existuje spousta variant cviků, které lze s farmářskými kufry dělat. Můžeme s nimi například chodit, mezi nohami (kačeří chůze), podél těla (farmářská chůze), můžeme je nést nad hlavou, v jedné ruce..

S našimi farmářskými kufry zapojíte celé tělo:

  • Ruce: Kdyby vaše svaly mohli mluvit, tak při farmářské chůzi by přímo křičeli jak se těžké břemeno snaží oddělit lokty a ramena z jejich kloubních jamek.
  • Předloktí: procvičíte intenzivním úchopem zátěže, zatímco biceps a triceps stabilizují klouby.
  • Záda a ramena Svaly na zádech a ramenou jsou silně zapojeny, zejména vaše trapézy. Tyto svaly musí společně pracovat v nepřetržité kontrakci, aby se vaše lopatky udrželi ve správné pozici a aby stabilizovali ramení kloub z druhé strany.
  • Břicho: (střed těla) Farmářská chůze je cvik, který zpevní a utuží vaše břišní svalstvo bez nutnosti specifických cvičení na břicho. Váš střed těla je silně zapojen při farmářské chůzi. Břicho, záda a vlastně celý zbytek těla musí stabilizovat váš trup i s zátěží navíc. Zpevněné břicho je při farmářské chůzi nezbytné pro ochranu spodních zad.
  • Nohy: Protože u cviku chodíte, značně zapojujete kvadricepsy, hamstringy, pánevní svaly a lýtka.

Představujeme Vám StrongGear farmářské kufry s neomezenou nosností

Většina farmářských kufrů na trhu je vyrobena pouze z trubek a tím mají sníženou nosnost a odolnost. Naše farmářské kufry jsou vytvořeny z těch nejkvalitnějších ocelových tyčí. Díky tomu vydrží naprosto cokoli. Vroubkovaný úchyt zajistí Vaše pohodlí pro držení a přenášení jak prázdných, tak i naložených farmářských kufrů. Chrom jako povrchová úprava dělá z našich kufrů ty nejluxusnější kufry na trhu.
 
Váha 16,3 kg - Hmotnost jednoho kusu.
 
Sada 2 ks. Nemusíte se bát toho, že bychom Vám zaslali pouze jeden kus. Farmářské kufry prodáváme vždy jen v párech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Olympijské osy 50 mm
Hmotnost: 37 kg
Váha: 16,3 kg
Typ osy: Speciální
Nosnost: 400 kg
Použití osy: Strongman
Délka: 153 cm
Průměr úchopu: 30 mm
Délka úchopové části: 9,14 cm
Průměr nakládací části: 50 mm
Délka nakládací části: 39 cm
Středové vroubkování: Bez vroubkování
Povrchová úprava úchopu: Leštěný chrom
Povrchová úprava nakládacích trnů: Leštěný chrom
Ložiska: Bez ložisek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: