Výživa na FUBO.cz!

Jak už víte, na našem eshopu seženete veškeré vybavení pro vaše funkční tělo. S každým dobře fungujícím tělem je ale nutně spojena i funkční mysl! Mysl má zásadní vliv na naše výkony a pokud není něco v pořádku v hlavě, ani tělo prostě nefunguje, jak má. A to platí i naopak. Hýbeme se, protože nás to nabíjí pozitivní energií a výsledky pokroky dosažené v kterémkoliv sportu posilují naše ego, dodávají nám motivaci do života. Ale pohyb je jen jeden díl skládačky. To, jak vypadáme i jak se cítíme je z velké části ovlivněno i tím, co do svého těla dáváme. Strava!

A proto jsme se na FUBO.cz rozhodli udělat další krok za naším cílem, kterým je poskytnout vám co nejlepší příležitosti k dosažení funkčního těla i mysli. Přidáváme  velkou kategorii VÝŽIVA s desítkami nových produktů. Co jsme pro vás vybrali? Pojďme se na to mrknout.

Již nikoho asi nepřekvapí naše vlastní řada doplňků FUBO Nutrition, kterou vám nabízíme už nějakou dobu. FUBO Protein a FUBO BCAA jsou již zaběhlé produkty, které si oblíbila nejen řada z vás, našich zákazníků, ale i spoustu klientů FUBO Gymu, kteří si je dávají na baru hned po tréninku. Zatím máme produkty jen dva, ale můžeme vám prozradit, že u dvou rozhodně nezůstaneme. Už pro vás chystáme další! :)

 6EE1B8D6-C8D8-4F75-AD9B-14622CF943BA

Další značkou, jejíž doplňky u nás najdete, je slovenská firma GymBeam. Produkty GymBeamu se nám opravdu líbí, a proto jsme se je rozhodli nabídnout i u nás. Aktuálně jsme naskladnili několik produktů a plánujeme gymbeamovský sortiment ještě hodně rozšířit. Chtěli bychom vypíchnout aktuální pecku od GymBeamu, kterou je Just Whey - vícesložkový protein z mléka od krav, které volně spásají zelenou trávu na pastvinách. Díky tomu je mléko těchto krav bohatší na vitaminy a minerály. Navíc je slazený stevií a ochucen pravým holandským kakaem. Super!

82bdc650-2d19-4d81-92e5-1a2a7944bd94

Legendární značkou sportovní výživy s dlouholetou tradicí je Weider, další značka, kterou u nás najdete. Od Weidera u nás najdete kvanta produktů od klasických doplňků pro bodybuilding, jako jsou nakopávače, BCAA a proteiny, přes vitaminy a minerály až po snacky, proteinové sušenky a podobně. Věříme, že Weider má co nabídnout, a proto jej chceme nabídnout my vám. V sortimentu najdete třeba i kloubní výživu s glukosaminem, chondroitinem, MSM a kyselinou hyaluronovou.

6632

Značkou, se kterou máme dobré zkušenosti, je i Olimp Nutrition. Naši sousedé Poláci pečlivě vyvíjí a testují každý svůj produkt a my vám je s čistým svědomím určitě můžeme doporučit. Vyzkoušejte třeba jejich BCAA Xplode, které máme v 8 příchutích, včetně Coly nebo Ice Tea.

xplode

Zapomenout nesmíme ani na Titánus, značku, která je spjata s Alešem Lamkou, naším dlouhodobým partnerem. Aleš dobře ví, co chce k tréninku potřebuje a chce, a to se odráží i ve složení a výběru suplementů, které vám společně přinášíme. Proteiny, aminokyseliny, nebo třeba kvalitní vitaminy a minerály v dobře vstřebatelné formě. Za samostatnou zmínku stojí nakopávač RiseANDShine, který vy, co Aleše sledujete, určitě znáte. Parádně namíchaná směs výkonu a napumpování!

riseandshine

V neposlední řadě mezi doplňky stravy v sekci Výživa vítáme i prémiovou britskou značku Reflex Nutrition, která je známá svými super proteiny a také výborným multivitaminem Nexgen Pro, který je jedním z nejkomplexnějších doplňků na podporu zdraví na trhu.

nexgen

Ale není to jen o doplňcích. Sami rádi mlsáme a věříme, že vy také. Proto jsme navázali spolupráci se dvěma českými firmami BigBoy a LifeLike, které vyrábí vynikající ořechová másla. To jsou takové dobroty, že, jakmile to jednou zkusíte, už nebudete chtít přestat. Například z arašídového másla se slaným karamelem od BigBoy Butter se nám sbíhají sliny už jen při psaní tohoto článku. Fantazie! To musíš zkusit!

3366d43a-ece0-4a2a-a93b-db857894ca2c

Jsme z těchto novinek nadšení a věříme, že i vy budete mít radost, že všechno vybavení a výživu pro vaše funkční tělo a mysl najdete na jednom místě. S přidáváním nových produktů určitě nekončíme a postupem času přibudou další kvalitní věci!