Naši partneři

Streetworkout.cz

street-workout

Mladý projekt s velkými výsledky, tak bych charakterizoval internetový portál Streetworkout.cz v čele s Liborem Kalousem, který se snaží psát o všem, co se na streetworkoutové scéně děje. Od rad zkušenějších přes rozhovory až po soutěže, to je náplň tohoto webového magazínu. FU-BO Fitness s Liborem Kalousem a Streetworkout.cz navázalo spolupráci teprve nedávno, ale už teď mohu říct, že to bylo dobré rozhodnutí. S Liborem je skvělá domluva, takže jsme pro vás vymysleli několik sérií článků, a dokonce soutěže!

brutal-brothers BRutalbrothers.cz

Brutalbrothers.cz je nová streetworkoutová značka, kterou založil Petr Skokan s Martinem Plevou. Jejich hlavním cílem je rozšiřovat streetworkout nejenom v České republice, ale také v zahraničí. Petr s Martinem jsou špičky ve svém oboru, a proto jsem se s nimi rozhodl navázat spolupráci nejenom sponzorskou, ale také obchodní. Vznikla tak nová kolekce oblečení, pomocí které se budeme snažit propagovat tento krásný sport!

Trigger Point logo Stacked Lock Up (1) Triggerpoint

Společně s firmou Triggerpoint a Master trenérem Mgr. Ondřejem Lungou Vám přinášíme certifikované kurzy pro trenéry a workshopy pro širokou veřejnost.