Chci spolupracovat

Chci spolupracovat

Jsi atlet, který hledá sponzora, a máš co nabídnout?

Hledáme do našeho týmu další atlety/ky, kteří milují streetworkut nebo crossfit. Jsi jeden/a z nich? Určitě se nám ozvi na mail info@fubo.cz. Představ se, sepiš, prosím, důvody, proč bychom zrovna s tebou měli navázat spolupráci, a pokud nás zaujmeš, můžeš si být jistý/á, že společně něco vymyslíme a posuneme streetworkout i crossfit zase o kus dál!

Jsi trenér/fyzioterapeut a už tě nebaví nakupovat pomůcky pro své klienty a nic z toho nemít?

Naprosto ti rozumíme, byli jsme ve stejné pozici jako ty! A proto jsme se rozhodli vytvořit speciální program pro trenéry a fyzioterapeuty, kteří si chtějí vydělávat i jinak než jenom prací s klienty. Pokud to jsi zrovna ty, určitě se nám ozvi na info@fubo.cz a my ti obratem zašleme naši speciální nabídku.

Vlastníte fitness centrum a potřebujete ho dovybavit nebo přemýšlíte o otevření nového crossfitového gymu a potřebujete ho kompletně zařídit?

Díky neustále rozšiřujícímu se sortimentu fitness vybavení, které nabízíme, jsme Vám schopni Vaše fitko nejenom dovybavit pomůckami, jako jsou bumper kotouče, gymnastické kruhy, masážní válce a další, ale také ho kompletně zařídit od gumové podlahy přes kotouče, činky a olympijské osy až po odporové gumy a švihadla. V případě zájmu o naše služby a individuální cenovou nabídku nás kontaktujte na info@fubo.cz. Věříme, že se nám společně podaří vybavit Váš gym dle potřeb nejenom Vašich, ale také Vašich klientů.