StrongBike Air Bike

Novinka
Značka: Stronggear
19 900 Kč –15 % 16 900 Kč 13 967 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Nový a nadupaný Air Bike, který přichází s řadou vylepšení. Ta se týkají komfortu, stability, odolnosti i celkového chodu stroje.

Barva lopatek: černá

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zbrusu nový nadupaný AirBike

StrongBike 2.0. je náš zcela nový a nadupaný rotoped AirBike. Dlouhou dobu jsme usilovně pracovali na tom, abychom vylepšili slabá i silná místa, která má AirBike, a výsledkem našeho snažení je StrongBike 2.0.

Proč mít jen něco, když můžete mít vše?

Při tvorbě StrongBiku 2.0. jsme mysleli na vše. Na odolnost, stabilitu, komfort, ergonomii, speciální funkce i bezúdržbový a tichý chod – a to vše za tu nejlepší možnou cenu. S tím nám pomohl i nový kombinovaný systém pohonu.

Nový kombinovaný systém pohonu

V zadní části StrongBiku je odolný řetěz, který je nenáročný na údržbu. V přední části je řemen, který zajišťuje tichý chod stroje. Oba systémy se vzájemně skvěle doplňují.

Mínusy Airbiku měníme v plusy

Neustále se snažíme zlepšovat. To platí nejen obecně pro StrongGear, ale také pro náš StrongBike. Po 5 letech zkušeností s airbiky a po tisících prodaných kusech jsme získali cenné zkušenosti, které nám pomohly odhalit slabá místa, ze kterých jsme následně udělali přednosti.

Air bike

Masivní a odolná konstrukce

Masivní ocelová konstrukce poskytuje maximální stabilitu, pevnost a odolnost. Tento Airbike je stavěný pro ty nejnáročnější tréninky. Nastavitelné gumové nožičky tlumí vibrace a vyrovnávají terénní nerovnosti.

Air bike

Robustní rukojeti

Masivní odolné rukojeti z pořádného kusu oceli vydrží i to nejhrubší zacházení. Protiskluzová úprava úchopu zaručí, že se můžete do madel pořádně opřít.

Airbike

 3x větší zátěž

Kuličkové ložisko pohonu spojující madlo a pohon je jedna z nejvíce namáhaných částí Air Bike. Proto je ložisko na StrongBike 2.0 skutečně masivní. Ložisko jsme navíc umístili tak, aby se snížila páka působící na šroub ložiska a na madlo. Celý spoj nyní snese 3x větší zátěž.

Air bike

Intenzivní odpor

Strongbike 2.0. má velké odporové lopatky, které vytváří intenzivní odpor vzduchu. A intenzivní odpor je přesně to, co airbike dělá tak efektivním cvičebním nástrojem.

Airbike

Pro velké i malé sportovce

StrongBike 2.0. má opravdu široké možnosti nastavení jak výšky sedla, tak i jeho vzdálenosti od madel. Proto si na Airbike najde svou ideální cvičící pozici každý.

Air bike

Nastavitelné komfortní sedátko

Ergonomicky tvarované a komfortní sedátko Vám zajistí pohodlí při tréninku. Sedlo má navíc univerzální zámek - můžete tak sedlo vyměnit třeba za své oblíbené cyklistické.

Intenzivní tréninky, které přinášejí výsledky

Jedná se o jeden z nejlepších a nejefektivnějších kardio-posilovacích strojů, který lze na trhu nalézt. Obyčejné HIIT tréninky mění ve zničující. Vaši kondici a sílu posune na úplně novou úroveň.

Posilujte celé tělo komplexně

Jako u jednoho z mála kardio strojů zapojujete při tréninku na StrongBiku celé tělo. Po krátké chvíli na stroji ucítíte opravdu každičký sval, žádný si neodpočine.

 
 
StrongBike

Přehledný LCD display

Velký a přehledný LCD display s vysokým rozlišením nabízí širokou škálu tréninkových programů a řadu dalších nastavitelných parametrů (čas, spálené kalorie, vzdálenost, výkon, rychlost, atd.)

StrongBike

Opěrky na nohy

Když zrovna nešlapete do pedálů, ale jedete "pouze" rukama, můžete si nohy položit na postranní držáky.

StrongBike

Transportní kolečka

Pro co nejsnazší a nejrychlejší převoz StrongBiku z místa na místo jsme na přední část umístili pevná transportní kolečka. I přes jeho vyšší hmotnost se Vám bude kolo převážet vskutku pohodlně.

StrongBike

 Držák na pití ZDARMA

Abyste měli pití vždy při ruce, je na ocelovém rámu v blízkosti LCD displeje umístěn držák na láhev. Držák je zcela ZDARMA, nemusíte jej dokupovat.

StrongBike

 StrongBike je bezpečně zabalený v krabici, aby se při přepravě nepoškodil. Je z většiny složen - stačí domontovat několik částí.

StrongBike

 Odnímatelný kryt ZDARMA

StrongBike 2.0. jsme osadili odnímatelným krytem proti proudění vzduchu. Kryt je úplně ZDARMA, nemusíte si jej dokupovat. Ničím nezakrytý ventilátor Vás totiž dokáže pořádně ofouknout! Pokud kryt přece jen chcete sundat, stačí jednoduše odmontovat 2 šrouby a kryt odejmout.

Přednastavené tréninkové programy

Vedle již klasických funkcí, které jsou zobrazeny na displeji, si můžete zvolit z přednastavených tréninkových programů. Ty si můžete jednoduše a rychle uzpůsobit své vlastní výkonnosti.

Stabilní konstrukce

Zesílená ocelová konstrukce poskytuje dostatečnou stabilitu a pevnost. Gumové nožky tlumí vibrace a vyrovnávají terénní nerovnosti.

Vzduchový setrvačník

Velikost odporu si vytváří každý z nás rychlostí záběrů. A čím více makáte, tím větší odpor vzduchový setrvačník vytváří.

Doplňkové parametry

Kategorie: Trenažéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 43 kg
Barva lopatek: Černá
Délka: 125 cm
Extra polstrování na sedadle: Ano
Materiál: Ocel
Nastavitelné sedátko: Lze nastavit výšku (nahoru/dolů) a posun (dopředu/vzad) sedátka
Nosnost: 135 kg
Odolná povrchová úprava: Ano
Počítač: Ano, Nastavitelné tréninkové programy, Lze měřit: rychlost, kalorie, vzdálenost, čas
Šířka: 70 cm
Snadné uložení a transport: Ano
Snímání srdeční frekvence: Ano
Váha: 43 kg
Výška: 127 cm
Norma: EN 20957 - H, zařízení pro domácí použití
Výška nastavení sedla: 80-101 cm (od země)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: