Quinton Isotonic

899 Kč –16 %
187 quinton 0032 edit
899 Kč –16 % 750 Kč 620 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • 78 tělem vstřebatelných minerálních látek
  • Pro všechny věkové kategorie, těhotné a kojící maminky
  • Minerální složení a koncentrace je shodná s extracelulárními tekutinami, pH 7,2
  • Pro silnější imunitu a regeneraci organismu
  • Minerální látky, vitamíny, aminokyseliny a antioxidanty
  • Pro srovnání vnitřního pH
  • Koloidní forma ve skleněných ampulích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užívání

K dosažení nejlepších výsledků se doporučuje užívat mořskou plazmu Quinton na prázný žaludek. Ideálně ráno nalačno, případně během dne před a po užití alespoň pár minut nezajídat a nezapíjet. Vhodné je před polknutím podržet cca. 1 minutu v ústech. Produkt je dodáván ve sterilních skleněných ampulích. Ulomte nejprve jeden konec ampule, poté přemístěte nad prázdnou sklenici, ulomte druhý konec a nechte vytéct, obsah vypijte dle pokynů výše.

78 MINERÁLŮ A STOPOVÝCH PRVKŮ

Působení fytoplanktonu a zooplanktonu ve spojení s dalším bioaktivním materiálem v mořské vodě zajišťuje vstřebatelné prvky. Produkt nezahříváme a je balen ve skle, zachovává si tak původní vlastnosti a uchovává si nepoškozené minerální látky včetně vitamínů, antioxidantů a aminokyselin. Všechny prvky jsou vzájemně vyvážené a působí v synergickém efektu pro ideální využitelnost v organismu.

Obsahuje všechny přírodní prvky Mendělejevovy periodické tabulky a to ve stejném poměru jako naše vnitřní prostředí (hypertonic má vyšší koncentraci), složené z různých organických tekutin jako jsou: extracelulární tekutina, krevní plazma, slzy, mozkomíšní mok atd. … Postup začíná extrakcí mořské vody ve specifických místech planktonových vírů, což jsou velké vířivé plochy, kde koncentrace fytoplanktonu vede k velmi velké populaci různých živých bytostí (zvířata, rostliny a mikroživiny), tj. velmi bohatá biocenóza, která produkuje biologicky dostupné mikroživiny.

Mikrofiltrace za studena:

Je zcela zásadní mořskou vodu nezahřívat na vyšší teploty ani neozařovat UV filtry. Laboratoře vlastní patentovanou metoduy výroby a mikrofiltrace za studena, čímž si mořská voda zachovává veškeré své živiny neporušené. Teplota vody v planktonových oblastech dosahuje v hloubce 30 metrů průměrné teploty mezi 5°C a 13°C. Při transportu je udržována při teplotě mezi 4° a 6° C. V laboratořích je skladována v chladné místnosti při teplotě mezi 4° a 6°C po dobu nepřesahující 45 dnů, během této doby se provádí další analýzy. Poté je provedena mikrofiltrace za studena a plnění do sterilních skleněných ampulí pro zachování všech živin a terapeutického potenciálu. Během celého procesu nikdy nepřesáhne poškozující teplotu. Finální produkt je doporučeno uchovávat v teplotě 0 – max. 40°C a nevystavovat přímému slunečnímu záření.

Složení:

Přírodní čerstvá mořská voda z planktonových oblastí zpracovaná studenou mikrofiltrací dle originálního postupu René Quintona, koncentrace snížena na roztok izotonický (9 ‰) s pramenitou vodou s nízkým obsahem minerálních látek pro zachování správného poměru – bakteriologicky čistá, přirozeně sterilní (26.22 <26,5 Ro Ohms/cm2/cm 45000.). Není tepelně ani chemicky upravována, ani ozařována UV filtrem.

Balení:

30 ampulí o obsahu 10 ml

Dávkování:

Za optimální dávku lze považovat užívání jedné až šesti ampulí Quinton Isotonic denně. Doplněk stravy. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

Kontraindikace:

žádné

Nežádoucí reakce:

žádné

Doplňkové parametry

Kategorie: Sportovní výživa
Hmotnost: 0.3 kg
Obsah balení: 3 x 10 ampulí
Položka byla vyprodána…
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MH Avatar autora | 2.4.2024
Quinton Isotonic používáme v rodině od maličkých dětí až po staré dědečky a babičky. Výborně doplní minerály, skvěle pomáhá aby krev byla v pořádku, dobře vázala kyslík a nám se lépe dýchalo. Podporuje imunitní systém. Nevýhoda je cena, ale u vaší firmy je velmi příznivá, těším se, až produkt opět bude skladem. S pozdravem Maru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: