Rovná fitness lavice StrongGear

3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.8.2021

Odolnost a stabilita za skvělou cenu. Lavice s nosností 500 kg.

Detailní informace

Detailní popis produktu

StrongGear posilovací lavice

Posilovací lavice mají své nenahraditelné místo ve všech posilovnách. Využít se dají vskutku všestranně. Nejčastěji však na nich budete cvičit nejrůznější varianty tlaků  a přítahů s činkami a kettlebelly. Lavička byla zkonstruována tak, aby byla co nejvíce univerzální a vyhovovala téměř každému, od stabilní základny až po opěrky. 

Rovná lavice - opěrky

Skvělé opěrky

Na základě doporučení předních silových trojbojařů vznikla příjemně tvrdá lavice s protiskluzovou opěrkou. Výsledek je takové opěradlo, které naprosto vyhovuje většině cvičenců.

Rovná lavice - nožky

Protiskluzové podložky

Maximálně stabilní lavička je Vám k ničemu, pokud Vám na zemi ujíždí. Proto má naše lavice protiskluzovou podložkou, která zabrání pohybu po zemi.

Rovná lavice - jekly

Robustní ocelové jekly

Robustní jekly čtvercového tvaru dodávají pocit bezpečí a jistoty při každém cviku. Svým univerzálním vzhledem lavice zapadne do každého fitness centra.

Nosnost 500 kg
Díky použítí tlustostěnného materiálu a chytrého designu jsme dosáhli vysoké nosnosti lavice - 500 kg. Tuto zátěž snese dennodenně. Je tak vhodná do komerčních fitness center a díky své skvělé ceně i do domácích posiloven.


Stabilita
Díky svému designu je lavice velice stabilní. Stabilitě pomáhají i protiskluzové podložky. Nehrozí tak, že byste při těžkých odporech ztráceli pevnou zemi pod nohami.


Závodní rozměry IPF
Rozměry lavičky odpovídají pravidlům závodních laviček federace silového trojboje IPF. To zaručuje, že lavička má ty nejlepší možné rozměry na cvičení benchpressu. Výška: 45 cm, Délka: 122 cm, Šířka opěrky: 29 cm.


Univerzální použití
Rovná lavice umožňuje odcvičit nepřeberné množství cviků, ať už s vlastní vahou, tak s použitím činek a dalších cvičebních pomůcek.

Parametry

Barva Černá
Délka 122 cm
Materiál Ocel, Povrch - koženka, Uvnitř - umělá pěna
Nosnost 500 kg
Protiskluzové podložky Ano
Šířka 29 cm
Váha 20 kg
Výška 45 cm
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rovné lavice
Hmotnost: 20.5 kg
Barva: Černá
Délka: 122 cm
Materiál: Ocel, Povrch - koženka, Uvnitř - umělá pěna
Nosnost: 500 kg
Šířka: 29 cm
Váha: 20 kg
Výška: 45 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: