Olympijská osa Strongest women - nerezová ocel

DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
12 990 Kč –15 %
2284cafa8fc98a5cdf332922b84ce8a2
12 990 Kč –15 % 11 042 Kč 9 126 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
12.12.2023

Dámská celonerezová olympijská osa splňující ty nejpřísnější kritéria. Nereznoucí osa s IWF značením, žlutými stylovými čepičkami a jehlovými ložisky pro bezpečný trénink.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nikdy nereznoucí olympijská osa

Vážně si neděláme srandu. Že slyšíte o nerezové ose poprvé. To vůbec nevadí, pojďte s námi objevit její výhody.

Nerezová ocel je neobvyklým materiálem, který se používá při výrobě olympijských os. Ta vzniká spojením třech kovů: železa, karbonu a chromu. Tradičním problémem běžných ocelových os je vznik rzi. Pokud tuto osu udržujete v dobrém stavu, tj. pravidelně ji kartáčujete a ošetřujete, můžete prodloužit její životnost a udržet skvělý vzhled. Pokud tomu tak není, osa může začít brzy korodovat. U kvalitních os se nejčastěji setkáváme s nanášením tenké vrstvy chromu nebo zinku. Ty jsou schopny ochránit osu proti korozi, ale bohužel snižují přirozeně bezpečný úchop a pocit z holé osy, což může vést ke snížení síly úchopu a to přeci nechceme.

Dech beroucí pocit z úchopu

Z tohoto důvodu jsme nechali vytvořit speciální nerezovou osu splňující požadavky všech sportovců, s důrazem na snížení rizika zranění a dokonalý pocit kovu. Díky tomu se stává nerez ideálním materiálem při výrobě olympijských os. Věřte mi, že je to osa, která splní veškerá Vaše očekávání a už ji nikdy nebudete chtít pustit z ruky

Olympijská osa Strongest women detailně

Většina fitek má pouze pánské osy (20 kg těžké, 220 cm dlouhé a s průměrem úchopu 28 mm). Jenže tyto pánské osy většinou nevyhovují dívčí klientele. Buď jsou na ně moc těžké (pro začátečnice), nebo je pro ženy úchop 28 mm moc tlustý.

Fitka tak nevědomky přichází o dívčí klientelu, a tím přícházejí i o spoustu peněz.

Silový a kulturistický trénink je mezi ženami stále oblíbenější (dřepy dělají s dívčími postavami svoje). Crossfit zažívá obrovský boom mezi ženami. Dejte ženám to, co potřebují.

Představte si, že máte ve fitness luxusní, vysoce funkční dámské olympijské osy. Ženy jsou ve Vašem fitness víc než spokojené a doporučují Vás rychle dál. Počet Vašich klientek se zvýší a s nimi přijde i finanční profit Vašeho fitness.

 
Lights

Celonerezová osa

Jako jedna z mála os přichází s celonerezovým tělem (úchopová část i rukávy). Konkurenční výrobky se chlubí nerezovou ocelí, ale z důvodu snížení nákladů bývají jejich osy nerezové pouze z části.

Lights

IWF značení

Na ose jsou vroubkováním vyznačeny rozměry dle IWF (dva kroužky 91 cm od sebe) takže hned víte, kde se na ose chytnout.

Lights

Přesné vroubkování

Hluboké a jemné zároveň. Výsledkem je, že osa sedí pevně v rukou a nic tě neřeže. Vroubkování pokračuje až k rukávům, čili se můžete chytit, kde potřebujete a Váš úchop bude stále pevný.

Lights

4 nejlepší jehlová ložiska

4 nejlepší jehlová ložiska umožní rotaci rukávů osy i při vysokém zatížení, takže si nezraníte zápěstí.

Lights

Stylové žluté čepičky

Stylové čepičky jsou na konci osy s označením průměru a váhy pro její luxusní vzhled. Výhodou je i to, že Vaši klienti budou vždy okamžitě vědět, kolik zvedají. Žlutá barva totiž i dle IWF a IPF označuje 15 kg.

Lights

Přesný průměr úchopu

Přesný průměr úchopu 25 mm umožní bezpečný a silný úchop i při těžkém tréninku.

Nerezová ocel

Osy z nerezové oceli odolávají nejlépe ze všech materiálů vlhkosti, vodě a slabým kyselinám a díky tomu nekorodují.

Olympijský průměr rukávů

S tímto průměrem můžete na osu naložit veškeré standardní olympijské kotouče, které máte ve vaší posilovně. Nemusíte tak pořizovat žádné nové nebo speciální kotouče pro tento průměr nakládací části.

Extrémní nosnost a síla v tahu

Osa je vyrobena z nejkvalitnější nerezové oceli na trhu a než se dostane k Vám, prochází procesem obrábění na CNC strojích. Její nosnost je tak 550 kg a síla v tahu 225 000 PSI.

Nízká pružnost osy

Ocelova osa málo pruží, tudíž při vzpěračských cvicích se nemusíte obávat, že by se Vám osa začala nepříjemně prohýbat a měla tendenci neustále pružit.

Naprosto rovná

Obyčejné osy jsou ohnuté. Když se vyrábí olympijské osy, výrobce nakoupí materiál z ocelárny. Tato ocel má již nějakou odchylku od rovnosti. V ocelárně považují ocel za rovnou při odchylce pod 2,3 mm na 201 cm (na délku osy).

Takto ohnutá osa se špatně drží, osa má tendenci se přetáčet - hledat si těžiště. Čím víc osu naložíte, tím větší je tato tendence. Na ohnuté ose se křivě točí ložiska, a zvyšuje se tak riziko zranění zápěstí. Čím více je osa již ohnutá, tím lehčí je osu ohnout ještě víc. Pouze naprosto rovná osa může zůstat rovnou dlouhá léta.

To je ten důvod, proč my při výrobě os nejprve ocel extra rovnáme. Naše Strongest women osy jsou rovné s přesností pod 0,37 mm na celou délku osy

Doplňkové parametry

Kategorie: Olympijské osy 50 mm
Hmotnost: 20.2 kg
Síla v tahu: 225,000 PSI
Váha: 15 kg
Typ osy: Dámská
Nosnost: 550 kg
Použití osy: Těžké olympijské vzpírání, Crossfit
Délka: 201 cm
Průměr úchopu: 25 mm
Délka úchopu: 131 cm
Průměr nakládací části: 50 mm
Délka nakládací části: 33 cm
Značení osy: IWF
Středové vroubkování: Bez vroubkování
Povrchová úprava úchopu: Světlý zinek, Nerezová ocel
Povrchová úprava nakládací části: Světlý zinek, Nerezová ocel
Ložiska: 4 nejlepší jehlová ložiska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: