Běžecký pás - StrongMill

Tip DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
63 900 Kč –15 %
4a59c0e63a4d259346f69de0036f2d96
63 900 Kč –15 % 54 315 Kč 44 888 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
5.12.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná cvičební pomůcka, která  z vašeho fitness centra udělá výjimečný prostor

Buďte první a nechte konkurenci hluboko za vámi. Nabídněte vašim klientům zbrusu nový a technicky vyšperkovaný běžecký trenažér StrongMill. Ten přináší zcela inovativní pohled na běžeckou lokomoci a chůzi. Kompletně bez motorového pohonu. Veškerý pohyb je realizovaný stupněm náklonu těla, frekvencí a délkou kroků, které dodají potřebný impulz k rozpohybování pásu.  Získáváte tak pocit reálného běhu se všemi jeho výhodami. Stále ještě váháte s koupí? Přečtěte si 6 zásadních důvodu, proč nesmí chybět ve vašem fitness centru a objednejte si ho ještě dnes.

6 důvodů proč StrongMill nesmí chybět ve vašem fitness centru:

StrongMill mění zaběhnuté konvence a přináší zcela nový atribut do běžeckého tréninku.

  1. Používán vrcholovými sportovci a sportovními laboratořemi - Nemotorizovaný běžecký pás poháněný vlastní silou nabízí benefity venkovního běhu = stimuluje reálné podmínky a nabízí neomezenou maximální rychlost. Z tohoto důvodu součástí nejmodernějších sportovních laboratoří monitorujících sportovní výkon sportovců.
  2. Spálíte více kalorií než na motorovém běžeckém pásu - Je vědecky dokázáno, že s prohnutým běžeckým pásem, při stejné rychlosti běhu či chůze, vaše tělo spálí výrazně více kalorií než na běžném trenažéru. Jedna z novějších studií dokázala 44 % zvýšení kalorií nad hodnotu motorového trenažeru. Můžete si tak být jisti, že postavu vašich snů vybudujete daleko rychleji.
  3. S jedním strojem můžete rozvíjet rychlost, sílu a vytrvalost - Vedle klasických aerobních tréninků zaměřených na zlepšení vytrvalosti a kardio-respiračních funkcí nabízí rozvoj rychlostních a silových schopností. Posílíte celé tělo komplexně, ve všech ohledech. Současné vědecké výzkumy dokládají silné vazby mezi změnami fyziologických funkcí na prohnutém běžeckém trenažeru a během venku.
  4. Nenáročný na údržbu a přátelský k vaší peněžence - Běžecký pás rozpohybujete pouze vlastní silou bez nutnosti motoru. Tudíž odpadá elektrická energie a problémy vzniklé s opravou motoru. Speciální pogumovaný povrch pásu odolá bez jediné výměny 150 000 km.
  5. Nácvik běžecké techniky a rehabilitace - Zakřivení pásu podporuje technicky správnou variantu běhu přes špičku a to díky dopadu prstů na zakřivenou část trenažeru, od kterého se následně odvíjí zbytek končetiny. Bonusem je posílení podélné nožní klenby a nepřetěžování svalů přední strany bérce. Díky tomu se lépe zapojují hamstringy a svaly pánve a kyčlí.
  6. Jedinečný design a nenapodobitelná konstrukce - Vše co vám doposud chybělo při běhu na běžeckém trenažeru je odteď možné. Výjimečná konstrukce skládající se z hliníkových lamel, válečkových vodítek, mechanického setrvačníku, nastavitelných nožek a dalších precizně vybraných komponent zajišťuje dlouhodobou životnost s nepozměněnými funkčními vlastnostmi.

 

Nastavitelné nožky

Nastavitelné nožky jsou navrženy tak, aby zvládly velký rozsah vyrovnání nerovností a byla tak zajištěna dokonalá stabilita celého produktu. Nespornou výhodou je i schopnost tlumit vibrace.

Snadný a rychlý transport

Dvě pojízdná kolečka nacházející se v přední části usnadňují přesuny z místa na místo. Aby byl celý transport ještě rychlejší je v zadní části rukojeť, se kterou bude manipulace snadná a rychlá. To i přesto, že pás váží 190 kg.

Optimální šíře a délka běžecké plochy

Důležitým předpokladem pohodlného běhu je i dostatečná délka a šířka běžeckého pásu. Náš disponuje oproti konkurenci rozměry 150 x 47 cm. Bude se vám tak nejen skvěle běhat, ale zároveň se budete cítit komfortně.

Možnost nastavení odporu

Nastavte si odpor tak abyste se každým tréninkem zlepšovali. Vybírat si můžete ze šesti úrovní obtížnosti. Od relativně přirozeného až po opravdu intenzivní zátěž, kterou jen stěží překonáte během.

Přehledný LCD display

S naším displejem vždy víte, jak rychle a dlouho běžíte, jakou vzdálenost jste uběhli nebo kolik kalorií jste spálili. Máte tak svůj trénink neustále pod kontrolou.

Hliníkové lamely

Pás je tvořen lamelami, které umožňují plynulý pohyb s minimálním třením. Na čemž se podílí 112 kuličkových ložisek. Hliníkové lamely jsou enormně odolné. Díky tomu byla maximální uživatelská hmotnost stanovena na 180 kg. Zároveň jsou potaženy měkkou pryží absorbující nárazy, a tudíž efektivně tlumí dopady a šetří tak vaše kolena, kotníky a kyčle.

Jak StrongMill funguje?

Ale ano, běžící pás může být i bez motoru! 60 profilovaných hliníkových lamel se pohybuje po kuličkových ložiscích prakticky bez tření. Veškerou práci děláte pouze vy a díky tomu i výsledky jdou za vámi. Vše se odvíjí od lokomoce dolních, ale i horních končetin. Nestačí se pouze odrazit vzhůru jako u klasického běžeckého pásu, ale je potřeba provést aktivní odraz a náklon trupu. Budujte lepší formu a staňte se tím pravým běžcem.

  • Mechanický setrvačník: Nemotorizované pásy bez setrvačníku při vyšších rychlostech brzdí lokomoci, a tudíž běh neodpovídá reálným podmínkám. My jsme si však dali tu práci a obohatili náš StrongMill o setrvačník. Běh i chůze jsou daleko více přirozenější a to i při vysokých rychlostech. Setrvačník vás nikdy nebrzdí, ale naopak napomáhá lepšímu udržení a dosažení požadované rychlosti. Zároveň umožnuje výběr ze 6 stupňů odporu. Otevírají se vám tak nekonečné tréninkové možnosti.
  • Válečková vodítka: 12 válečkových vodítek zabezpečuje extrémně přesný a rychlý přenos vedení pásu. Maximální boční tolerance je cca 4 mm. Běh je díky tomu velmi plynulý a hladký. Celý systém pohonu je založen na minimalizaci rozdílů mezi během uvnitř a venku.

Tréninkové programy

Při tvorbě tréninkových programů si můžete vybrat, zda chcete rozvíjet rychlost, vytrvalost nebo sílu. Důležitým předpokladem je předchozí znalost techniky běhu a chůze, tak aby váš trénink byl co nejefektivnější a přinesl tížené výsledky. Nebojte se zařadit StrongMill do vašeho běžeckého tréninku a uvidíte, že brzy bude váš nejlepší přítel.

Rozvoj vytrvalosti: Vytrvalost lze účinně rozvíjet dvěma způsoby: souvislou nebo intervalovou metodou. Obojí je možné praktikovat s naším trenažerem. Věřte, že pravidelným pravidelný trénink vás připraví na všechny výzvy. Ať už se jedná o půl maraton nebo překážkový běh.

Rozvoj rychlosti: Běžné běžecké trenažery vás limitují rychlostí a nepřirozeností postupně se zvyšující rychlosti. To se vám se StrongMill nestane. Nejen, že můžete běžet na maximum, ale zároveň zrychlujete dle vámi vyvinutého úsilí. Přirozenost má odteď své jméno.

Rozvoj síly: Síla je základním předpokladem všech pohybových schopností a má dopad na celé tělo. Nevyhýbejte se proto pravidelném silovému tréninku. U StrongMill si můžete zvolit mód simulující tlačení saní, který je primárně zaměřen na rozvoj dolních končetin. Záleží už jen na odporu, který si zvolíte.

 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 2000 kg
Váha: 190 kg
Nosnost: 180 kg
Délka: 150 cm
Barva: Černá
Počítač: Ano
Možnost úpravy odporu: Manuálně, 1 - 6 stupeň odporu
Snadné uložení a transport: Ano, Rukojeť pro snadný přesun
Odolná povrchová úprava: Profilované lamely potažené gumovou pryží, Bez jediné výměny až 150 000 km
Maximální rychlost: Neomezená rychlost
Typ pásu: 60 hliníkových profilovaných lamel, Prohnutý běžecký pás
Mechanismus pohonu: Nemotorizovaný pás bez setrvačníku, 12 válečkových vodítek a 112 kuličkových ložisek pro přesné vedení pásu
Běžecká plocha: 150 x 47 cm
Pohon: Vlastní silou - běžeckým krokem
Napájení: Nevyžaduje elektrickou energii

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: