TrueRun - nemotorizovaný běžecký pás

Tip DOPRAVA ZDARMA
Značka: Stronggear
79 000 Kč 65 289 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
22.4.2024

Zbrusu nový a technicky vyšperkovaný nemotorizovaný běžecký trenažér TrueRun.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečná cvičební pomůcka, která  z vašeho fitness centra udělá výjimečný prostor

Buďte první a nechte konkurenci daleko za vámi. Nabídněte vašim klientům zbrusu nový a technicky vyšperkovaný běžecký trenažér TrueRun. Ten přináší zcela inovativní pohled na běžeckou lokomoci a chůzi. Kompletně bez motorového pohonu. Veškerý pohyb je realizovaný stupněm náklonu těla, frekvencí a délkou kroků, které dodají potřebný impulz k rozpohybování pásu.  Získáváte tak pocit reálného běhu se všemi jeho výhodami. Stále ještě váháte s koupí? Přečtěte si 6 zásadních důvodu, proč nesmí chybět ve vašem fitness centru a objednejte si ho ještě dnes.

6 důvodů proč TrueRun nesmí chybět ve vašem fitness centru:

TrueRun mění zaběhnuté konvence a přináší zcela nový atribut do běžeckého tréninku.

  1. Používán vrcholovými sportovci a sportovními laboratořemi - Nemotorizovaný běžecký pás poháněný vlastní silou nabízí benefity venkovního běhu = stimuluje reálné podmínky a nabízí neomezenou maximální rychlost. Z tohoto důvodu je součástí nejmodernějších sportovních laboratoří monitorujících sportovní výkon sportovců.
  2. Spálíte více kalorií než na motorovém běžeckém pásu - Je vědecky dokázáno, že s prohnutým běžeckým pásem, při stejné rychlosti běhu či chůze, vaše tělo spálí výrazně více kalorií než na běžném trenažéru. Jedna z novějších studií dokázala 44 % zvýšení spálených kalorií nad hodnotu motorového trenažeru. Můžete si tak být jisti, že postavu vašich snů vybudujete daleko rychleji.
  3. S jedním strojem můžete rozvíjet rychlost, sílu a vytrvalost - Vedle klasických aerobních tréninků zaměřených na zlepšení vytrvalosti a kardio-respiračních funkcí nabízí rozvoj rychlostních a silových schopností. Posílíte celé tělo komplexně, ve všech ohledech. Současné vědecké výzkumy dokládají silné vazby mezi změnami fyziologických funkcí na prohnutém běžeckém trenažeru a během venku.
  4. Nenáročný na údržbu a přátelský k vaší peněžence - Běžecký pás rozpohybujete pouze vlastní silou bez nutnosti motoru. Tudíž odpadá potřeba elektrická energie a problémy vzniklé s opravou motoru. Speciální pogumovaný povrch pásu odolá bez jediné výměny 150 000 km.
  5. Nácvik běžecké techniky a rehabilitace - Zakřivení pásu podporuje technicky správnou variantu běhu přes špičku a to díky dopadu prstů na zakřivenou část trenažeru, od kterého se následně odvíjí zbytek končetiny. Bonusem je posílení podélné nožní klenby a nepřetěžování svalů přední strany bérce. Díky tomu se lépe zapojují hamstringy a svaly pánve a kyčlí.
  6. Jedinečný design a nenapodobitelná konstrukce - Vše, co vám doposud chybělo při běhu na běžeckém trenažeru, je odteď možné. Výjimečná konstrukce skládající se z hliníkových lamel, válečkových vodítek, mechanického setrvačníku, nastavitelných nožek a dalších precizně vybraných komponent zajišťuje dlouhodobou životnost s nepozměněnými funkčními vlastnostmi.
 
 
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Běžecké pásy
Hmotnost: 190 kg
Váha: 190 kg
Nosnost: 180 kg
Běžecká plocha: 170 x 47 cm
Barva: Černá
Počítač: Ano
Možnost úpravy odporu: Manuálně, 1 - 6 stupeň odporu
Snadné uložení a transport: Ano, Rukojeť pro snadný přesun
Odolná povrchová úprava: Profilované lamely potažené gumovou pryží, Bez jediné výměny až 150 000 km
Maximální rychlost: Neomezená rychlost
Typ pásu: 60 hliníkových profilovaných lamel, Prohnutý běžecký pás
Mechanismus pohonu: Nemotorizovaný pás bez setrvačníku, 12 válečkových vodítek a 112 kuličkových ložisek pro přesné vedení pásu
Pohon: Vlastní silou - běžeckým krokem
Napájení: Nevyžaduje elektrickou energii
Délka: 208 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: