Xebex Air Bike

27 490 Kč 22 719,01 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vylepšený Air bike, ještě lepší cena

Firma Xebex místo investic do marketingu raději investovala do kvality svých výrobků. Výsledkem jsou skvělé a odolné produkty za skvělou cenu. Robustní konstrukce, kvalitní materiály a chytré inovace znamenají bezkonkurenční produkt s nejlepším poměrem kvality ku ceně na trhu. Je tak skvělou volbou do všech posiloven a crossfit tělocvičen.

Masivní stroj

Air bike jako takový je na trhu už desítky let. Díky Crossfit Games se v posledních letech stal velmi populární pomůckou. To znamená i maximální vytížení v posilovnách. Xebex Air Bike je robustní stroj, který je připraven na extrémní zatížení v komerčních posilovnách. Stroj je stabilní i při cvičení s maximálním úsilím. Perfektně mají vyřešenou ergonometrii, mechaniku a celý vzduchový odporový systém. Skvělý vzhled produktu podtrhuje precizně nanesená vrstva práškové barvy, která zároveň chrání před korozí. Pohyblivé části Air bike jsou osazeny kuličkovými ložisky.

 

Air bike

Velký display, více funkcí

Velká a dobře čitelná konzole. Měří vzdálenost, čas, rychlost, kalorie, watty a srdeční frekvenci. Naprogramovat si můžete svoje intervaly nebo si nastavte cílovou vzdálenost nebo cílové kalorie s možností odpočtu.

Air bike

Komfortní a skvěle nastavitelné sedlo

Extra vycpané ergonomické sedlo pro komfortní dlouhodobé cvičení. Každý je jinak velký. Proto je nutné si nastavit správnou vzdálenost od šlapek a rukojetí. Sedlo můžete rychle nastavit jak nahoru a dolů, tak i dopředu a dozadu.

Airbike

Prohnuté nastavitelné rukojeti

Chytrý design rukojetí znamená více prostoru pro kolena. Také oproti konkurenci máte větší možnost rozsahu pohybu rukojetí. Pokud chcete, můžete rozsah pohybu nastavit (zmenšit nebo zvětšit). S trochou zručnosti tak učiníte za pár minut. S naším návodem to za 10 minut zvládne i nemehlo :)

Air bike

Držák na pití

Dostatečný pitný režim je součástí tréninku. Své pití máte vždy po ruce.

Air bike

Držáky na nohy

Chcete přestat šlapat a chvíli trénovat jen rukama? Žádný problém. Nohy si mezitím položte na předem připravené opěrky.

Air bike

Jednoduchý převoz a skladování

Velká transportní kolečka umožňují rychlý převoz a jednoduché skladování.

Přidaná ložiska v namáhaných částech

V namáhaných částech konstrukce jsou přidaná ložiska, které výrazně prodlužují životnost Air Biku a minimalizují nároky na jeho údržbu. Například u některých značek je problém se zasekáváním rukojetí při rozjedu. Díky přidaným ložiskům s tím Xebex Air Bike problém nemá.

Intenzivní trénink

Air Bike je stroj, který prověří Vaší fyzickou i mentální připravenost. Je to intensivní trénink celého těla. Šlapejte na pedálech, přitahujte a odtlačujte rukojeti. Čím rychleji to budete dělat, tím větší odpor/zátěž vám bude stroj klást.

Spalujte kalorie

Jestli chcete spálit velké množství kalorií v co nejkratším možném čase, tak je Air Bike správnou volbou. Jen těžko budete hledat lepší stroj na pálení kalorií nebo na intervalový trénink.

Minimum sestavování

Minimalizovali jsme počet částí nutných k sestavení stroje. Přední a zadní stabilizátory, konzole, rukojeti, pedály a sedlo lze jednoduše sestavit za 15-30 minut. Všechno potřebné nářadí a detailní návod s obrázky je obsahem balení.

Crossfit official events

Xebex Air Bike můžete použít ke kvalifikačním videům na oficiální crossfitové závody. Monitory Assault Air Bike a Xebex Air bike jsou dokonce zaměnitelné. To znamená, že můžete odmontovat monitor Xebex a nasadit ho na Assault Air Bike.

Doplňkové parametry

Kategorie: Fitness vybavení
Hmotnost: 2000 kg
Váha: 47 kg
Nosnost: 150 kg
Počítač: Ano, Lze změřit: rychlost, vzdálenost, čas, počet kol, spálené kalorie a srdeční frekvenci, Nastavitelné tréninkové programy
Snímání srdeční frekvence: Ano
Extra polstrování na sedadle: Ano
Možnost úpravy odporu: Ano
Snadné uložení a transport: Ano
Odolná povrchová úprava: Ano
Materiál: Ocel
Nastavitelné sedátko: Lze nastavit výšku (nahoru/dolů) a posun (dopředu/vzad) sedátka
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: